Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj też zaszaleję i wypucuję niunieczkę :decayed:

ja podjadę na myjnie bezdotykową ale nie wiem czy uda mi się dopchać :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :> Ja chyba przyjde z buta, bo mieszkam na osiedlu bohaterow II wojny swiatowej :polew:

Opublikowano

a co się stanęło??

Nic specjalnego, ta niedziela będzie dla rodziny.

Opublikowano

czasem trzeba :good:

Opublikowano

a Wy brudasami przyjeżdżacie na spota wszyscy? :cool1:

nie no my nie :gwizdanie:

a ja tak :gwizdanie:

Opublikowano

a na tym selgrosie jest zadaszenie i ciepełko-bo piździ dzisiaj niemiłosiernie :cool1::decayed:

Opublikowano

a na tym selgrosie jest zadaszenie i ciepełko-bo piździ dzisiaj niemiłosiernie :cool1::decayed:

zadaszenie jest ale ciepełka ni chu chu :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 12:29_________________________________________________

a Wy brudasami przyjeżdżacie na spota wszyscy? :cool1:

nie no my nie :gwizdanie:

a ja tak :gwizdanie:

moderator a taki przykład dajesz :no::evil::tongue4:

Opublikowano

no to bawcie się dobrze , wolę byc zdrowy na wigilię :cool1:

Opublikowano

no to bawcie się dobrze , wolę byc zdrowy na wigilię :cool1:

ale idziemy od razu do KFC to jest 50m ...ja też nie będę stał jak słup na zimnie....

Opublikowano

e no nie bedziemy stac przy furach tym razem. idziemy sie spocic do kfc :good:

Opublikowano

tylko nie mówcie mi że tam są jakieś poziomy parkingów :polew: to się jakoś wjeżdża do środka tam? :mysli:

Opublikowano

tylko nie mówcie mi że tam są jakieś poziomy parkingów :polew: to się jakoś wjeżdża do środka tam? :mysli:

nie ma żadnych pozimów trfisz bez żadnego ale :naughty:

Opublikowano

witalski :hi:

jedzie ktos dzisiaj pod M1 czy bojkotujemy A4 club? :mysli: pytam bo nie chce mi sie z wyra wstawac :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie mówcie mi że tam są jakieś poziomy parkingów :polew: to się jakoś wjeżdża do środka tam? :mysli:

nie ma żadnych pozimów trfisz bez żadnego ale :naughty:

to gdzie to zadaszenie jest? :rolleyes:

Opublikowano

ja mam czapkę z daszkiem to będę miał zadaszenie hyhyhyhy

Opublikowano

na tym parkingu jest cos ala wiata ale nie na calym... juz teraz dokladnie nie pamietam czy tam gdzie sie mamy spotkac jest zadaszenie :mysli: ale w KFC na pewno dach maja! i ciepelko tez :good:

Opublikowano

ja mam czapkę z daszkiem to będę miał zadaszenie hyhyhyhy

Szyderca :evil:

dzięki za wyjaśnienie :wink4:

Opublikowano

c135459625ab366am.jpg

na niebiesko - KFC

na czerwono - parking zadaszony

na zielono - miejsce spota

:cool1:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:42_________________________________________________nie wiem na ile ta satelita jest aktualna :mysli:

Opublikowano

dzięki wielkie nike21 :notworthy:

Opublikowano

no własnie qurfa najki czy nike z Samotraki??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.