Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no do mojego marne szanse ma :tongue4::naughty:

Opublikowano

wy już w domach !

ja dopiero wróciłęm a IVE to sie o 24:00 odezwie chyba dopiero

Opublikowano

Ive już pewnie śpi :naughty:

Opublikowano

Ubolewam, ze nie byłem w stanie dziś wpaść, auto umyte wszystko gotowe a tu nagle siła wyższa :confused4:

Opublikowano

Ubolewam, ze nie byłem w stanie dziś wpaść, auto umyte wszystko gotowe a tu nagle siła wyższa :confused4:

a szkoda czekaliśmy na Ciebie :gwizdanie: było 15 furek :naughty:

Opublikowano

15? ulala tyle to jeszcze nie było chyba nigdy - przynajmniej od czerwca...

Opublikowano

Ubolewam, ze nie byłem w stanie dziś wpaść, auto umyte wszystko gotowe a tu nagle siła wyższa :confused4:

a szkoda czekaliśmy na Ciebie :gwizdanie: było 15 furek :naughty:

madas wrzuciłeś gdzieś foty ?

Opublikowano

no nie, coraz więcej autek wpada bardzo fajnie .... buduje się świetna ekipa :naughty:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:33_________________________________________________aparat zostawiłem w aucie w garażu a do windy mi się nie chce iść 5m :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:34_________________________________________________dobra zaraz zjade za ok 30 min będą fotki :kox:

Opublikowano

spoko luz- chciałem zobaczyć tylko co to twoje drewno stare potrafi :polew:

nie spiesz sie jakby co, obejrzymy jutro :good:

Opublikowano

juz za 10 min będą :wink4:

Opublikowano

jestem :naughty:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 23:02_________________________________________________BTW szybkie to moje padło 45min z Borówca-mam rekord hyhyhy :evil:

Opublikowano

co zapodał na tą kolacje :naughty:

Opublikowano

żona zapiekanke z makaronu zrobiła, ale jadłem odgrzewaną bo wcześniej kolację zjedli :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już w wyrku z kobiałką hihi. Spot fajny ale z tym selgrosem to nie wyszło. Madas dzięki za świetna atmosferę, te twoje teksty i opowiadania powalają.

Opublikowano

Ja już w wyrku z kobiałką hihi. Spot fajny ale z tym selgrosem to nie wyszło. Madas dzięki za świetna atmosferę, te twoje teksty i opowiadania powalają.

spoko ale nic jeszcze nie opowiedziałem :mysli:

Ive kur** ja miałem na kolacje chleb z pasztetem :polew: nie narzekaj zazdroszczę Ci odgrzewanej zapiekanki :gwizdanie:

Opublikowano

chleb z pasztetem jest kox :naughty: , ładnie wyszedłem na tle RS'a hyhyhy :tongue4::naughty:

Opublikowano

lubie jak cholera ale zapiekanki różnego typu to dla mnie masakra :kox: :kox: Ty w ogóle jesteś fajny chłopak :naughty:

Paweł jak możesz :embarrassed: kobitka w wyrku a Ty na forum siedzisz ...co ona ma sobie w tym czasie robić :mysli:

Opublikowano

Ty w ogóle jesteś fajny chłopak :naughty:

znowu zaczynasz... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

gdzie ja :gwizdanie: :mysli::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.