Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

15 furek, ale jakich :slina: , szkoda że nas nie było ;(

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

15 furek, ale jakich :slina: , szkoda że nas nie było ;(

a co nie podobały sie :no::mysli:

Opublikowano

A ja za to miałem kfc. Dobry zestawik. I nawet nie musiałem go przygotowywać. No właśnie poszła spać, ma focha że tak późno do domu wróciłem. nic już na to nie poradzę, trzeba też iść spać

Opublikowano
:polew:... :polew:... :polew: moja jest uszkodzona qurfa :wallbash:
Opublikowano

szkłoda szkłoda Yelo..... :angry:

MIchał dzięki za pożyczenie CB :notworthy: :notworthy: jutro jadę na kole do krakowa wypróbować jak działa :tongue4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 23:27_________________________________________________

:polew:... :polew:... :polew: moja jest uszkodzona qurfa :wallbash:

mam nadzieję że szybko Ci pójdzie z tymi baranami z ubezpieczalni :evil:

Opublikowano

15 furek, ale jakich :slina: , szkoda że nas nie było ;(

no szkoda,

ogólnie super było, tylko następnym razem musimy na ten opłatek sie umówić :drunk:

Opublikowano

w styczniu to na ukraińską wigilię sie załapiemy z tym opłatkiem :naughty:

Opublikowano

witam panowie dzięki za spota ja dopiero wróciłem :)

Opublikowano

witam panowie dzięki za spota ja dopiero wróciłem :)

w sumie daleko miałeś!!! :naughty:
Opublikowano

koleżanka mnie przetrzymała :decayed:

Opublikowano

zeby nie powiedziec ze najdalej :naughty:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 23:37_________________________________________________Adam spoko! mam nadzieje ze sie przyda i bedziesz zadowolony :good:

Opublikowano

Madas to ty załatw ukrainki a my resztę

Opublikowano

Adam spoko! mam nadzieje ze sie przyda i bedziesz zadowolony :good:

brzmi jak darowizna :mysli::tongue4:

Opublikowano

Adam spoko! mam nadzieje ze sie przyda i bedziesz zadowolony :good:

brzmi jak darowizna :mysli::tongue4:

Michał dał Ci prezent na gwiazdke :polew:

Opublikowano

Madas to ty załatw ukrainki a my resztę

w tym temacie proszę do Vario on u siebie ma różne narodowości :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 23:40_________________________________________________oż k**** Michusiu dzięki św. MIkołajku :polew:

Opublikowano

Adam spoko! mam nadzieje ze sie przyda i bedziesz zadowolony :good:

brzmi jak darowizna :mysli::tongue4:

na czas swiateczno-noworoczny moze byc ;)

Opublikowano

wiem wiem MIchał oddam nawet jakby serce mi pękało :tongue4:

Opublikowano

Dobra to już spadam. Zaraz skończy mi się ściągać torent w fonie (czego to nie potrafi soft do symbiana). Pozdro dla wszystkich

Opublikowano

a gdzie reszta wać państwa ,że się nie odzywa, a i proszę Pana od RS4 o ujawienie się bo furacz przedni :slina::naughty::wink4:

Opublikowano

Adam spoko! mam nadzieje ze sie przyda i bedziesz zadowolony :good:

brzmi jak darowizna :mysli::tongue4:

na czas swiateczno-noworoczny moze byc ;)

to znaczy dajesz mu prezent na gwiazdke a po gwiazdce prosisz o zwrot? Oj tak mikołaje nie robią! Uważaj lepiej bo jeszcze mikołaj Ci telewizor odbierze :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.