Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Pepin idz idz... ja piję łyżkę więc możemy się stuknąć szklankami :naughty:

@malutka - ja tej oazy nie widziałem bo późno na spot przyjechałem ;(

tylko teraz nie wybuchaj :wink4:

@Rako - to na pewno przez Ciebie :decayed:

@Vario - ale to angolicy i oni mogą... Ty jesteś robol :wallbash:

przezemnie ?? o co koman czekaj bo sie pogubilem :decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Pepin idz idz... ja piję łyżkę więc możemy się stuknąć szklankami :naughty:

@malutka - ja tej oazy nie widziałem bo późno na spot przyjechałem ;(

tylko teraz nie wybuchaj :wink4:

@Rako - to na pewno przez Ciebie :decayed:

@Vario - ale to angolicy i oni mogą... Ty jesteś robol :wallbash:

Nie wybuchne-spoko :) a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić :good:
Opublikowano

@Pepin idz idz... ja piję łyżkę więc możemy się stuknąć szklankami :naughty:

@malutka - ja tej oazy nie widziałem bo późno na spot przyjechałem ;(

tylko teraz nie wybuchaj :wink4:

@Rako - to na pewno przez Ciebie :decayed:

@Vario - ale to angolicy i oni mogą... Ty jesteś robol :wallbash:

Nie wybuchne-spoko :) a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić :good:

widzisz :D docenia mnie :naughty:
Opublikowano

przezemnie ?? o co koman czekaj bo sie pogubilem :decayed:

no tak przez Ciebie :decayed:

za każdym razem się narażasz :polew: :polew: :polew:

a to że się pogubiłeś to normalka :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________

Nie wybuchne-spoko :) a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić :good:

co za ulga myślałem, że się forum bo wybuchu rozleci :kox:

Opublikowano

@Pepin idz idz... ja piję łyżkę więc możemy się stuknąć szklankami :naughty:

@malutka - ja tej oazy nie widziałem bo późno na spot przyjechałem ;(

tylko teraz nie wybuchaj :wink4:

@Rako - to na pewno przez Ciebie :decayed:

@Vario - ale to angolicy i oni mogą... Ty jesteś robol :wallbash:

Nie wybuchne-spoko :) a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić :good:

widzisz :D docenia mnie :naughty:

Już ja Cie docenie :tongue4:
Opublikowano

widzisz :D docenia mnie :naughty:

Już ja Cie docenie :tongue4:

tajemnicza wymiana zdań :mysli: nie pisać kodem :gwizdanie:

Opublikowano

@Pepin idz idz... ja piję łyżkę więc możemy się stuknąć szklankami :naughty:

@malutka - ja tej oazy nie widziałem bo późno na spot przyjechałem ;(

tylko teraz nie wybuchaj :wink4:

@Rako - to na pewno przez Ciebie :decayed:

@Vario - ale to angolicy i oni mogą... Ty jesteś robol :wallbash:

Nie wybuchne-spoko :) a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić :good:

widzisz :D docenia mnie :naughty:

Już ja Cie docenie :tongue4:

no widzisz drosdek dopiero dostane pochwaly :decayed:
Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

Opublikowano

widzisz :D docenia mnie :naughty:

Już ja Cie docenie :tongue4:

tajemnicza wymiana zdań :mysli: nie pisać kodem :gwizdanie:

Miałam zaprzestać nabijania sie z niego ale nie da rady-chyba nie -sam sie o to prosi :kox:
Opublikowano

joł joł moi czarni bracia :black:

Opublikowano

widzisz :D docenia mnie :naughty:

Już ja Cie docenie :tongue4:

tajemnicza wymiana zdań :mysli: nie pisać kodem :gwizdanie:

Miałam zaprzestać nabijania sie z niego ale nie da rady-chyba nie -sam sie o to prosi :kox:

zgadnij kotku co mam w środku..... :naughty:

I też potrafie z szacunkiem ;):wink4:

Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

:wallbash: znów najlepsze mnie ominęło ;(

no ale wiadomo, w końcu słuszną marką jeździ :)

Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? :decayed:

Opublikowano

@drosdek do robola mi daleko, jestem ich prawą ręką tylko coś im się pomyliło i pewnie myślą, że czarna jest a nie biała

Opublikowano

joł joł moi czarni bracia :black:

witać wodza :decayed:
Opublikowano

joł joł moi czarni bracia :black:

ja sie umylem :tongue4::polew:

Opublikowano

zgadnij kotku co mam w środku..... :naughty:

I też potrafie z szacunkiem ;):wink4:

kotku? do kobiety, której nie znasz dobrze? i to jest szacunek? ech musisz się młody uczyć :)

Fan - nie pal więcej tego co palisz, bo zamiast w Szwecji to Ty w Afryce teraz siedzisz :kox: Wracaj do Europy :)

Opublikowano
:hi::yeah:
Opublikowano

@drosdek do robola mi daleko, jestem ich prawą ręką tylko coś im się pomyliło i pewnie myślą, że czarna jest a nie biała

wiesz nie wiem jakie masz stanowisko i jaką rolę odgrywasz... miałem na myśli to, że oni po prostu nas inaczej traktują niż swoich choć my więcej roboty za nich odwalamy

Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? :decayed:

bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.