Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok ja uciekam więc do zaś wszystkim :hi:

no do potem :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chcialem tylko rozladowac to co tak Ciebie naladowalo ta zla energia :wink4:

Opublikowano

ok ja uciekam więc do zaś wszystkim :hi:

dastwidanja

Opublikowano

ok ja uciekam więc do zaś wszystkim :hi:

:papa:
Opublikowano

widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina :wink4:

Opublikowano

narazie wygrywamy

gratulacje :naughty:

Opublikowano

chcialem tylko rozladowac to co tak Ciebie naladowalo ta zla energia :wink4:

już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina :wink4:

aleś pojechał :shocked:
Opublikowano

chcialem tylko rozladowac to co tak Ciebie naladowalo ta zla energia :wink4:

już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina :wink4:

aleś pojechał :shocked:

:naughty:
Opublikowano

chcialem tylko rozladowac to co tak Ciebie naladowalo ta zla energia :wink4:

już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina :wink4:

aleś pojechał :shocked:

:naughty:

to tak bezinteresownie było ?? :mysli:
Opublikowano

chcialem tylko rozladowac to co tak Ciebie naladowalo ta zla energia :wink4:

już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina :wink4:

aleś pojechał :shocked:

:naughty:

to tak bezinteresownie było ?? :mysli:

nie wierzysz w moje dobre chęci?? :wink4:
Opublikowano

to bardzo sie ciesze malenstwo ze juz lepiej :wink4:

Opublikowano

Ooo siema Nikus ;)

Sorki ze odrazu z pytaniem....myslalem ze nie zawitasz juz dzisiaj.....

Mozna u Ciebie jakoś nabyc licencjat :tongue4: do antywira.... :cool1:

Opublikowano

to bardzo sie ciesze malenstwo ze juz lepiej :wink4:

no ja również :decayed: :>
Opublikowano

ja musze ucieka bo rano o 7.00 musze smigac do poznania do szpitala onkologicznego na garbarach

Opublikowano

ja musze ucieka bo rano o 7.00 musze smigac do poznania do szpitala onkologicznego na garbarach

no to mimo tego udanego dzionka :good:

3maj sie :hi:

Opublikowano

Wam tez zycze milego wieczoru

Opublikowano

Wam tez zycze milego wieczoru

Dla Ciebie również :naughty: miłego :>
Opublikowano

ja musze ucieka bo rano o 7.00 musze smigac do poznania do szpitala onkologicznego na garbarach

znajoma z roku tam w IT pracuje

Opublikowano

Ooo siema Nikus ;)

Sorki ze odrazu z pytaniem....myslalem ze nie zawitasz juz dzisiaj.....

Mozna u Ciebie jakoś nabyc licencjat :tongue4: do antywira.... :cool1:

http://www.avg.pl/pobierz/filedir/inst/avg_free_stf_eu_90_790a2730.exe.html

dobry jest?? Bo aktualnie uzywam kasperskiego....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.