Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? :decayed:

bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: :polew: :polew:

zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi :mysli:

a takie tam takie... męskie rozmowy :wink4:

no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde :kwasny:

oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac :shocked:

malutka jest spokojna dziewczyna ... :rolleyes:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? :decayed:

bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: :polew: :polew:

zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi :mysli:

a takie tam takie... męskie rozmowy :wink4:

no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde :kwasny:

oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac :shocked:

malutka jest spokojna dziewczyna ... :rolleyes:

A co Ty o tym wiesz co ???? :kox:
Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? :decayed:

bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: :polew: :polew:

zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi :mysli:

a takie tam takie... męskie rozmowy :wink4:

no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde :kwasny:

oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac :shocked:

malutka jest spokojna dziewczyna ... :rolleyes:

A co Ty o tym wiesz co ???? :kox:

a chocby to że jeszcze żyje :decayed:
Opublikowano

Marcin ja widzialem , mowie Tobie takie ciasteczko ze ............ :cool1:

byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? :decayed:

bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: :polew: :polew:

zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi :mysli:

a takie tam takie... męskie rozmowy :wink4:

no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde :kwasny:

oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac :shocked:

malutka jest spokojna dziewczyna ... :rolleyes:

A co Ty o tym wiesz co ???? :kox:

a chocby to że jeszcze żyje :decayed:

jaja se robisz ??? nie dam sie za Ciebie zamknąć :no:
Opublikowano

ciekawe gdzie Madasa wkręciło.... :mysli:

Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:30_________________________________________________Maciej filmik rewela :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:31_________________________________________________ide na papierosa, zaraz bede

Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:
Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

spot tak samo :decayed:
Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

spot tak samo :decayed:

a co ?? :shocked: inaczej myślałeś ???
Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

spot tak samo :decayed:

a co ?? :shocked: inaczej myślałeś ???

:no:
Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej :wink4::shocked:

Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej :wink4::shocked:

chyba znikam bo mogę z odmachu dostać i dopiero będzie :decayed:

Opublikowano

ide na tego papierocha bo mi rak zdechnie :przebiegly:

Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej :wink4::shocked:

jeszcze nikogo nigdy nie pogryzłam-nie myślałam że taka straszna jestem-nie obawiajcie sie :confused4: nikomu nic nie zrobie
Opublikowano

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej :wink4::shocked:

chyba znikam bo mogę z odmachu dostać i dopiero będzie :decayed:

kiedys trzeba przywyknąć ... :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________

oj malenstwo jak w takiej malej i slicznej osobie moze byc tyle zlosci to chyba nie mozliwe :mysli::no:

myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie:

przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej :wink4::shocked:

jeszcze nikogo nigdy nie pogryzłam-nie myślałam że taka straszna jestem-nie obawiajcie sie :confused4: nikomu nic nie zrobie

kamień mi spadł z serca :notworthy:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________

ide na tego papierocha bo mi rak zdechnie :przebiegly:

co chcesz od raczka ?? :rolleyes:
Opublikowano

malenstwo j sie tylko z Toba drocze stokroteczko :tongue4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:54_________________________________________________ja od raczka nic nie chce dalem u tylko mnium

Opublikowano

malenstwo j sie tylko z Toba drocze stokroteczko :tongue4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:54_________________________________________________ja od raczka nic nie chce dalem u tylko mnium

skoro tak mówisz :cool1:
Opublikowano

ok ja uciekam więc do zaś wszystkim :hi:

Opublikowano

narazie wygrywamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.