Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pracuje w Firmie Swedwood produkuje meble do Ikei :gwizdanie: nic specjalnego

najwazniejsze ze masz prace :good:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________W padniecie z Yelo na spota nastepnego ??
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rako wolał kolegów od rozmowy z Malutką przez co ja musiałem go zastąpić... :naughty:

Wracająć do tego jak co głupi pomysł, może źle napisałem oczywiście żartowałem proszę nie brać tego powarznie rako jechał do domu bo musiał .... a ja poszłem na kawę... :wink4: żeby nie było niedomówień i pomówień

Opublikowano

Rako wolał kolegów od rozmowy z Malutką przez co ja musiałem go zastąpić... :naughty:

Wracająć do tego jak co głupi pomysł, może źle napisałem oczywiście żartowałem proszę nie brać tego powarznie rako jechał do domu bo musiał .... a ja poszłem na kawę... :wink4: żeby nie było niedomówień i pomówień

było mineło :) nastepnym razem wszyscy wspólnie kawke wypijemy pyska wytrzemy i pojedziemy :decayed:
Opublikowano

Wolałem wyjasnić... :wink4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

Opublikowano

Pracuje w Firmie Swedwood produkuje meble do Ikei :gwizdanie: nic specjalnego

najwazniejsze ze masz prace :good:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________W padniecie z Yelo na spota nastepnego ??

postaramy się, ale nic nie obiecuję.[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________

Pracuje w Firmie Swedwood produkuje meble do Ikei :gwizdanie: nic specjalnego

w jakiej miejscowości?
Opublikowano

Wolałem wyjasnić... :wink4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

w Szamo można zorganizować tez heheeh :naughty:
Opublikowano

Wolałem wyjasnić... :wink4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak na moje oko to jeszcze za zimno na spoty na dworze, ale zobaczymy.... jeszcze 2 tyg prawie do spota.
Opublikowano

Pracuje w Firmie Swedwood produkuje meble do Ikei :gwizdanie: nic specjalnego

najwazniejsze ze masz prace :good:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________W padniecie z Yelo na spota nastepnego ??

postaramy się, ale nic nie obiecuję.[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________

Pracuje w Firmie Swedwood produkuje meble do Ikei :gwizdanie: nic specjalnego

w jakiej miejscowości?

Chlastawa... :wink4:

Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

Opublikowano

fajnie by tak na weekendzik gdzies taki spocik nad jeziorkiem zrobic... :naughty::good:

Opublikowano

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....

ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze.

Opublikowano

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

no i tak mozna zdziałac wszystko.....dobra kto wezmie zgrzewe :przebiegly:
Opublikowano

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

Jesteś pewien tego co mówisz ?? :shocked: Na samego Nikusia ze 2 kilo polskiej policz :polew: :polew:
Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....

ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze.

taaa mysle ze jeszcze troszeczke trzeba sie wstrzymac... :wink4:
Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....

ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze.

Też racja ja z kobietą śmigam na spoty wiec dla niej 2 godziny na parkingu to zimno .... :wink4: wieć chyba będzie trzeba poczekać ...

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

no i tak mozna zdziałac wszystko.....dobra kto wezmie zgrzewe :przebiegly:

A z tym to jak co zawsze można sie zgadac ale to ja biore namiot bo to sie nie skończy na zgrzewce jednej[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

Jesteś pewien tego co mówisz ?? :shocked: Na samego Nikusia ze 2 kilo polskiej policz :polew: :polew:

Spoko mam znajomego ze szkoły w masarni.... :gwizdanie:

Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....

ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze.

Też racja ja z kobietą śmigam na spoty wiec dla niej 2 godziny na parkingu to zimno .... :wink4: wieć chyba będzie trzeba poczekać ...

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

no i tak mozna zdziałac wszystko.....dobra kto wezmie zgrzewe :przebiegly:

A z tym to jak co zawsze można sie zgadac ale to ja biore namiot bo to sie nie skończy na zgrzewce jednej

nieee no w gre w chodzi caly weekend :naughty:
Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....

ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze.

Też racja ja z kobietą śmigam na spoty wiec dla niej 2 godziny na parkingu to zimno .... :wink4: wieć chyba będzie trzeba poczekać ...

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

no i tak mozna zdziałac wszystko.....dobra kto wezmie zgrzewe :przebiegly:

A z tym to jak co zawsze można sie zgadac ale to ja biore namiot bo to sie nie skończy na zgrzewce jednej[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________

Jak ktoś weźmie na powietrze grila ja wezme kiełbase... :gwizdanie:

Jesteś pewien tego co mówisz ?? :shocked: Na samego Nikusia ze 2 kilo polskiej policz :polew: :polew:

Spoko mam znajomego ze szkoły w masarni.... :gwizdanie:

to sie okaże :good:
Opublikowano

ooo przyszedł król tej całej łajby :hi:

Cześć Madas

Opublikowano

A 21 marca w KC czy inne miejsce może na powietrzu jak by była pogoda... ? ( jak co tylko pytam )

jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej :)

dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....

ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze.

i tak nigdy nie stoimy tyle przy samochodach nigdy :gwizdanie: góra godzinkę i do Maca na kawe i lody :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.