Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto ma dostęp do koszulek bardzo tanich ? kolor czarny oczywiście w różnych rozmiarach :)

oj niestety.... :no:

A z tylu coś dajemy ??

jeśli ktoś będzie chciał to sobie Nicka zrobi za dopłatą :)

JA nawet za dopłata chce nicka na pelecach ale kozak... :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto ma dostęp do koszulek bardzo tanich ? kolor czarny oczywiście w różnych rozmiarach :)

oj niestety.... :no:

A z tylu coś dajemy ??

jeśli ktoś będzie chciał to sobie Nicka zrobi za dopłatą :)

JA nawet za dopłata chce nicka na pelecach ale kozak... :naughty:

:naughty:
Opublikowano

ja bym musiał mieć szerokie plecy żeby moj nick zmiesic, ale niestety takich nie mam :kwasny:

myślę Rafał że spokojnie się zmieści :)

Opublikowano

Mam pytanie .. założyłem topic w dziale Sugestie i uwagi dotyczcy tego gdzi ei jak zadawać pytania do Zarządu

... ale ktoś go wywalił ... czy to normalna polityka na tym forum ?

i drugie pytanei ... dotyczy punktu - klub stał się czyjąś własnością

3. Właściciel Klubu zarządza nim wraz z Zarządem Klubu, którego skład jest następujący:

Hugo - Prezes

adamq, Cuber, Flyer, lukaszr, miron78, Musashi, Poziek, slaweq, Wihajster - członkowie Zarządu Klubu.

Coś ktoś mi opowie jakąś sympatyczną bajkę, zanim wywalę naklejkę z mojego auta ?

Opublikowano

Mam pytanie .. założyłem topic w dziale Sugestie i uwagi dotyczcy tego gdzi ei jak zadawać pytania do Zarządu

... ale ktoś go wywalił ... czy to normalna polityka na tym forum ?

i drugie pytanei ... dotyczy punktu - klub stał się czyjąś własnością

3. Właściciel Klubu zarządza nim wraz z Zarządem Klubu, którego skład jest następujący:

Hugo - Prezes

adamq, Cuber, Flyer, lukaszr, miron78, Musashi, Poziek, slaweq, Wihajster - członkowie Zarządu Klubu.

Coś ktoś mi opowie jakąś sympatyczną bajkę, zanim wywalę naklejkę z mojego auta ?

a to już Karol pytania do zarządu ale właściwego .... bo są rzeczy których człowiek nie ogarnia ... ja tego np nie ogarniam :no:

Opublikowano

nie mówcie że sie forum rozlatuje.... :no:

Opublikowano

pepin a ja dopiero od ciebie naklejkę kupiłem... i w dodatku chce koszulkę ... :blink:

Opublikowano

nie mówcie że sie forum rozlatuje.... :no:

ja nic nei mówię .. tylko czytam- regulamin się rozrasta a konkretów nie ma ..

za to można takei kwiatki znaleźć:

http://www.a4-klub.pl/smf/sugestie_i_uwagi/dlaczego_admin_ma_prawo_do_podgladania_naszych_hasel-t121942.0.html;new#new

Opublikowano

:hi: wszystkim

może mi ktoś powiedziec, czemu nie mam w zakładce sprzedam nowy wątek?

chciałem dać ogłoszenie i du... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wszystkim

może mi ktoś powiedziec, czemu nie mam w zakładce sprzedam nowy wątek?

chciałem dać ogłoszenie i du... :gwizdanie:

może za mało piszesz/napisałeś postów .. na AKP trzeba chyab mieć ze 100 postów żeby coś sprzedać :)

Opublikowano

:hi: wszystkim

może mi ktoś powiedziec, czemu nie mam w zakładce sprzedam nowy wątek?

chciałem dać ogłoszenie i du... :gwizdanie:

bo jest za mała pojemność na Twoje ogłoszenie :kox:
Opublikowano

:hi: wszystkim

może mi ktoś powiedziec, czemu nie mam w zakładce sprzedam nowy wątek?

chciałem dać ogłoszenie i du... :gwizdanie:

może za mało piszesz/napisałeś postów .. na AKP trzeba chyab mieć ze 100 postów żeby coś sprzedać :)

Pepin ma racje min chyba 100 postów...
Opublikowano

:hi: wszystkim

może mi ktoś powiedziec, czemu nie mam w zakładce sprzedam nowy wątek?

chciałem dać ogłoszenie i du... :gwizdanie:

bo jest za mała pojemność na Twoje ogłoszenie :kox:

ke?

nie no postów dużo pisze.... ale pewnie się liczy uczestnictwo w rozmowach na całym forum...[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:07_________________________________________________Dobra do szukam kogoś kto wrzuci tekst grzecznościowo :P

Opublikowano

:hi: wszystkim

może mi ktoś powiedziec, czemu nie mam w zakładce sprzedam nowy wątek?

chciałem dać ogłoszenie i du... :gwizdanie:

bo jest za mała pojemność na Twoje ogłoszenie :kox:

ke?

nie no postów dużo pisze.... ale pewnie się liczy uczestnictwo w rozmowach na całym forum...[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:07_________________________________________________Dobra do szukam kogoś kto wrzuci tekst grzecznościowo :P

jak chcesz moge pomoc... :cool1:
Opublikowano

drosdek

5. Dostęp do odczytu działu mają wszyscy oprócz użytkowników niezalogowanych oraz ze statusem Newbie. Ograniczyliśmy również możliwość ogłaszania wątków o sprzedaży dla osób, którzy posiadają mniej niż 30 wysłanych postów, gdyż chcemy uniknąć spamowania i logowania się osób, tylko i wyłącznie w celu zamieszczenia ogłoszenia o sprzedaży - jest sporo osób, które założyły konta tylko po to żeby umieścić takie ogłoszenie i więcej ani razu się nawet nie zalogowały.

także wal jeden post w technicznych :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Co tam się Wam śmiać zachciało?

Zdobyłem tego jednego oczekiwanego posta - victoria :decayed:

Rako jednak pomógł dać ogłoszenie :notworthy: dziękować

Opublikowano

ahahaha :polew: oooohhohoh :polew: aaaaaaaaaaaa :banan3:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:25_________________________________________________

Co tam się Wam śmiać zachciało?

Zdobyłem tego jednego oczekiwanego posta - victoria :decayed:

Rako jednak pomógł dać ogłoszenie :notworthy: dziękować

cała przyjemność po mojej stronie :decayed:
Opublikowano

odkupiłeś swoje grzechy rako :kox:

a tak swoją drogą to czy ktoś zmieniał może zarówkę h7 z przodu?

przepaliła mi się małpa i muszę zmienić ;( ech...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.