Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odkupiłeś swoje grzechy rako :kox:

a tak swoją drogą to czy ktoś zmieniał może zarówkę h7 z przodu?

przepaliła mi się małpa i muszę zmienić ;( ech...

zmienialem zmieniałem
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odkupiłeś swoje grzechy rako :kox:

a tak swoją drogą to czy ktoś zmieniał może zarówkę h7 z przodu?

przepaliła mi się małpa i muszę zmienić ;( ech...

chyba lampa musi wylatać :naughty:
Opublikowano

Pepin, właścicielem i założycielem jest Hugo.

Opublikowano

odkupiłeś swoje grzechy rako :kox:

a tak swoją drogą to czy ktoś zmieniał może zarówkę h7 z przodu?

przepaliła mi się małpa i muszę zmienić ;( ech...

chyba lampa musi wylatać :naughty:

eeeee nie trzeba.... :no:
Opublikowano

Pepin, właścicielem i założycielem jest Hugo.

założycielem ..... właściciel to określenie o podłożu prawnym :)

Opublikowano

odkupiłeś swoje grzechy rako :kox:

a tak swoją drogą to czy ktoś zmieniał może zarówkę h7 z przodu?

przepaliła mi się małpa i muszę zmienić ;( ech...

zmienialem zmieniałem

czy dobrze mi się o uszy obiło, że trzeba całą lampę wymontować ?

Opublikowano

odkupiłeś swoje grzechy rako :kox:

a tak swoją drogą to czy ktoś zmieniał może zarówkę h7 z przodu?

przepaliła mi się małpa i muszę zmienić ;( ech...

zmienialem zmieniałem

czy dobrze mi się o uszy obiło, że trzeba całą lampę wymontować ?

nieeeee....a z której strony ci pierdykła??
Opublikowano

z lewej ale i tak kupiłem już dwie nowe od razu zmienię obie za jednym zamachem

Opublikowano

z lewej ale i tak kupiłem już dwie nowe od razu zmienię obie za jednym zamachem

no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre ;):good:
Opublikowano

Pepin, właścicielem i założycielem jest Hugo.

założycielem ..... właściciel to określenie o podłożu prawnym :)

nieważne o jakim podłożu ale chodzi jasno w regulaminie, Hugo jako założyciel jest również właścicielem "klubu" i forum.
Opublikowano

nie musisz całej wyciagać mi padły 2 na raz w trasie... :cool1: naszcześnie w dzień jeszcze i w trasie nauczyłem sie wymieniać nie było to trudne :decayed:

Opublikowano

no dokładnie ale klub bez klubowiczów nie istniałby więc Pepin ma prawo pytać o co chce ... ponieważ tworzy też klubową społeczność .....

Opublikowano

z lewej ale i tak kupiłem już dwie nowe od razu zmienię obie za jednym zamachem

no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre ;):good:

no właśnie jak dziś podniosłem machę to się przeraziłem, bo nie mam pojęcia jak tam rękę wsadzić :(

Opublikowano

no dokładnie ale klub bez klubowiczów nie istniałby więc Pepin ma prawo pytać o co chce ... ponieważ tworzy też klubową społeczność .....

oczywiście, ja nie mam nic do tego, że on się pyta jak czuje takową potrzebę.
Opublikowano

z lewej ale i tak kupiłem już dwie nowe od razu zmienię obie za jednym zamachem

no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre ;):good:

no właśnie jak dziś podniosłem machę to się przeraziłem, bo nie mam pojęcia jak tam rękę wsadzić :(

mowisz o dojsciu od pasazera ?

No mi sie udało zmienic w sumie reke mam chudą to plus akurat gorzej jak w morde trzeba dac :decayed:

Opublikowano

czasem chude ręce są bardzo silne :)

Opublikowano

dodam, że chciałam tylko wyjaśnić, co autor regulaminu miał na myśli pisząc "właściciel klubu"...

Opublikowano

dodam, że chciałam tylko wyjaśnić, co autor regulaminu miał na myśli pisząc "właściciel klubu"...

dobra wiadomo o co chodzi :wink4:
Opublikowano

czasem chude ręce są bardzo silne :)

powiem tak najgorzej nie jest :decayed:
Opublikowano

z lewej ale i tak kupiłem już dwie nowe od razu zmienię obie za jednym zamachem

no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre ;):good:

no właśnie jak dziś podniosłem machę to się przeraziłem, bo nie mam pojęcia jak tam rękę wsadzić :(

mowisz o dojsciu od pasazera ?

No mi sie udało zmienic w sumie reke mam chudą to plus akurat gorzej jak w morde trzeba dac :decayed:

właśnie od strony kierowcy.., ja chudy niestety nie jestem :(

tak właśnie myślę, czy dam radę bez odkręcania lamp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.