Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy Jedna kokardka różowa i będzie kozacko ... :naughty:

biedny Rakuś :polew: :polew: :polew: :polew: i pomyśleć że to jeszcze nie koniec :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

słodka jesteś :naughty::decayed:

skąd wiesz ???? :tongue4:

eeee smiej sie smiej :decayed: pozwalam :naughty:

sama sobie pozwalam :tongue4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo widzę że jednak coś się dzieję :):naughty:

Opublikowano

ooo widzę że jednak coś się dzieję :):naughty:

standard :decayed:
Opublikowano

ooo widzę że jednak coś się dzieję :):naughty:

a tak jakoś wyszło :> mówiłam że odpuszcze ale mam z tego tyle radochy że nie moge :polew: :polew:
Opublikowano

ooo widzę że jednak coś się dzieję :):naughty:

a tak jakoś wyszło :> mówiłam że odpuszcze ale mam z tego tyle radochy że nie moge :polew: :polew:

zauważyłem :naughty: :naughty: :polew:
Opublikowano

ooo widzę że jednak coś się dzieję :):naughty:

a tak jakoś wyszło :> mówiłam że odpuszcze ale mam z tego tyle radochy że nie moge :polew: :polew:

zauważyłem :naughty: :naughty: :polew:

niewiedzialem że moge sprawić tyle zadowolenia :decayed:
Opublikowano

ooo widzę że jednak coś się dzieję :):naughty:

a tak jakoś wyszło :> mówiłam że odpuszcze ale mam z tego tyle radochy że nie moge :polew: :polew:

zauważyłem :naughty: :naughty: :polew:

Rakuś zrobił z siebie czarownice i na następnego spota wlata na różowo :polew: na miotle :polew:
Opublikowano

A pytanko z innej beczki....męczy ktoś tutaj konsolke??

Opublikowano

Rako trzymam za słowo :naughty::evil:

Opublikowano

Rako trzymam za słowo :naughty::evil:

dziękuje :good::notworthy: 3 razy przeciw Rakusiowi :polew: :polew: :polew: ciekawe na czym se te kokardki zawiąże???? :kox::polew:
Opublikowano

Rako trzymam za słowo :naughty::evil:

szału nie bydzie :decayed:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________wszyscy na mnie ja niewiem ... :thumbdown:
Opublikowano

juz sie naszamalem. oj Rakus glowa do gory jakos to bedzie :polew:

Opublikowano

juz sie naszamalem. oj Rakus glowa do gory jakos to bedzie :polew:

no nie wiem czy bedzie... :polew:
Opublikowano

kolor jak kazdy inny tylko ze rozowy :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:41_________________________________________________musze zapodac sobie koksy :sick3:, i jeszcze wymoczyc przeszczep w szarym mydle :thumbdown:

Opublikowano

kolor jak kazdy inny tylko ze rozowy :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:41_________________________________________________musze zapodac sobie koksy :sick3:, i jeszcze wymoczyc przeszczep w szarym mydle :thumbdown:

bedzie dobrze :good: zobaczysz :>
Opublikowano

lans na maxa :naughty:

Opublikowano

co tam Adamie? masz duzo roboty?[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:52_________________________________________________

kolor jak kazdy inny tylko ze rozowy :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:41_________________________________________________musze zapodac sobie koksy :sick3:, i jeszcze wymoczyc przeszczep w szarym mydle :thumbdown:

bedzie dobrze :good: zobaczysz :>

na to wlasnie licze, tylko quwa najdziwniejsze bylo to ze rana sie zasklepila i dopiero wtedy wywalilo mi ten obrzek :mysli:

Opublikowano

co tam Adamie? masz duzo roboty?[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:52_________________________________________________

kolor jak kazdy inny tylko ze rozowy :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:41_________________________________________________musze zapodac sobie koksy :sick3:, i jeszcze wymoczyc przeszczep w szarym mydle :thumbdown:

bedzie dobrze :good: zobaczysz :>

na to wlasnie licze, tylko quwa najdziwniejsze bylo to ze rana sie zasklepila i dopiero wtedy wywalilo mi ten obrzek :mysli:

bież żone niech okłady robi-zobaczysz jak szybko zejdzie :good: [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:55_________________________________________________ a tak serio to musiało być przybrudzone wiesz ??[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________gdzieś sie coś zapodziało i tak sie zrobiło
Opublikowano

oczywiscie przez pare dni to zlalem, ale dzis juz nie moglem bo zaczelo bolec dosc mocno. i zjebka od konowala ze tak pozno sie zglosilem bo wdarlo sie zakarzenie :embarrassed:

Opublikowano

co tam Adamie? masz duzo roboty?[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:52_________________________________________________

kolor jak kazdy inny tylko ze rozowy :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:41_________________________________________________musze zapodac sobie koksy :sick3:, i jeszcze wymoczyc przeszczep w szarym mydle :thumbdown:

bedzie dobrze :good: zobaczysz :>

na to wlasnie licze, tylko quwa najdziwniejsze bylo to ze rana sie zasklepila i dopiero wtedy wywalilo mi ten obrzek :mysli:

może dobrze nieoczyściłes.... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.