Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

wylac wode z michy w ktorej moczylem przeszczep,bylem jeszcze zapalnac i zrobic sobie wyrko :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie :polew:

oj,oj malenstwo :wink4:

no co ??? :wink4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie :polew:

chyba tego robala masz na intensywnej terapi :naughty:

tak wlasnie

Opublikowano

zrobilem sobie wyrko i sie relaxuje :gwizdanie:

to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: :kox:

ja to mam posłane od dawna :>
Opublikowano

zrobilem sobie wyrko i sie relaxuje :gwizdanie:

to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: :kox:

ja to mam posłane od dawna :>

ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie:
Opublikowano

zrobilem sobie wyrko i sie relaxuje :gwizdanie:

to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: :kox:

ja to mam posłane od dawna :>

ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie:

albo z kim???
Opublikowano

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

wylac wode z michy w ktorej moczylem przeszczep,bylem jeszcze zapalnac i zrobic sobie wyrko :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie :polew:

oj,oj malenstwo :wink4:

no co ??? :wink4:

ja tez ciebie lubie :decayed:

Opublikowano

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

wylac wode z michy w ktorej moczylem przeszczep,bylem jeszcze zapalnac i zrobic sobie wyrko :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie :polew:

oj,oj malenstwo :wink4:

no co ??? :wink4:

ja tez ciebie lubie :decayed:

:mysli:
Opublikowano

zrobilem sobie wyrko i sie relaxuje :gwizdanie:

to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: :kox:

ja to mam posłane od dawna :>

ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie:

albo z kim???

no właśnie :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

wylac wode z michy w ktorej moczylem przeszczep,bylem jeszcze zapalnac i zrobic sobie wyrko :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________

juz jestem :wink4:

gdzie byłeś ?

nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie :polew:

oj,oj malenstwo :wink4:

no co ??? :wink4:

ja tez ciebie lubie :decayed:

:mysli:

ooo....czyzby zgadnij kotku co mam w środku... :gwizdanie:
Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:

Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... :cool1:
Opublikowano

jutro Ci powiem bo muszę spadać do pracy :naughty::polew::hi:

Opublikowano

jutro Ci powiem bo muszę spadać do pracy :naughty::polew::hi:

:polew:
Opublikowano

jutro Ci powiem bo muszę spadać do pracy :naughty::polew::hi:

:evil::naughty::wink4:
Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:

Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... :cool1:

sciemnia zawodowo :tongue4:

Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:

Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... :cool1:

sciemnia zawodowo :tongue4:

:mysli: interesująca fuszka :cool1:
Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:

Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... :cool1:

sciemnia zawodowo :tongue4:

w końcu żadna praca nie hańbi prawda?? :cool1:
Opublikowano

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:

Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... :cool1:

sciemnia zawodowo :tongue4:

:mysli: interesująca fuszka :cool1:

lzejsza od spania :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:34_________________________________________________

ale duże cycaty :decayed:

:naughty:

:naughty: :gwizdanie: :cool1:

Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... :cool1:

sciemnia zawodowo :tongue4:

w końcu żadna praca nie hańbi prawda?? :cool1:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________Adam bez urazy :cool1:

Opublikowano

Nic będe uciekał powoli....wszystkim miłej nocki życzę :wink4:

Do juterka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.