Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieeeemaa :)[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:21_________________________________________________Witam się i mykam spać - na 5-tą pobudka do robo :wallbash:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sieeeemaa :)

siemka :)

jak tam, udalo sie z klimatronikiem? :mysli: [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:22_________________________________________________

Witam się i mykam spać - na 5-tą pobudka do robo :wallbash:

lo matko, bede kladl sie spac wtedy :cool1:

Opublikowano

No właśnie Marcin kurcze nic z tego :confused4: Kanały, które podałeś u Wentylka były N/A... BTW kiedy na spocie w końcu się pojawisz? :)[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:23_________________________________________________

Sieeeemaa :)

siemka :)

jak tam, udalo sie z klimatronikiem? :mysli: [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:22_________________________________________________

Witam się i mykam spać - na 5-tą pobudka do robo :wallbash:

lo matko, bede kladl sie spac wtedy :cool1:

Lucky U :decayed:

Opublikowano

No właśnie Marcin kurcze nic z tego :confused4: Kanały, które podałeś u Wentylka były N/A... BTW kiedy na spocie w końcu się pojawisz? :)

jezeli praca znow sie zwali. to na najblizszym :naughty: stesknilem sie za waszymi mordkami :cool1:

kwestia klimatronika postaram sie opanowac. :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________

Lucky U :decayed:

nie taki lucky, 8.30 musze wstac :confused4:

Opublikowano

No właśnie Marcin kurcze nic z tego :confused4: Kanały, które podałeś u Wentylka były N/A... BTW kiedy na spocie w końcu się pojawisz? :)

jezeli praca znow sie zwali. to na najblizszym :naughty: stesknilem sie za waszymi mordkami :cool1:

kwestia klimatronika postaram sie opanowac. :naughty:

Dużo nowych osób przyjeżdża - brakuje mi jednak starej ekipy :wink4:Vario pierniku a Ty kiedy się wybierasz?

kwestia klimatronika postaram sie opanowac. :naughty:

Świetnie - Marcin się ucieszy :good:

Opublikowano

Baert-S sam nie wiem, zawsze coś innego wyskakuje, jak nie kac to brak środka transportu

Opublikowano

Żaden problem - przecież zawsze chętnie wjadę po Ciebie :)

Opublikowano

Świetnie - Marcin się ucieszy :good:

aaaaaaaaaa, to wentylek? :mysli:

Opublikowano

Świetnie - Marcin się ucieszy :good:

aaaaaaaaaa, to wentylek? :mysli:

:good:

Opublikowano

Będę pamiętał Bart-s

Opublikowano

Baert-S sam nie wiem, zawsze coś innego wyskakuje, jak nie kac to brak środka transportu

no to musimy wjechac, ja sie staram tak prace ulozyc, zeby papierki z pracy wypchnac w sobote i przyjechac. :kox:

Opublikowano

Będę pamiętał Bart-s

Jak nie masz nic przeciwko - wlecę na jakąś kawkę w przyszłym tygodniu ;)

Baert-S sam nie wiem, zawsze coś innego wyskakuje, jak nie kac to brak środka transportu

no to musimy wjechac, ja sie staram tak prace ulozyc, zeby papierki z pracy wypchnac w sobote i przyjechac. :kox:

Byłoby super - gdyby 2 tyg temu zjechała się nasza stała ekipa i obecna nowa, zebralibyśmy z 40 aut :decayed:

Opublikowano

Byłoby super - gdyby 2 tyg temu zjechała się nasza stała ekipa i obecna nowa, zebralibyśmy z 40 aut :decayed:

bysmy sie nie zmiescili na kawie :kox:

Opublikowano

Byłoby super - gdyby 2 tyg temu zjechała się nasza stała ekipa i obecna nowa, zebralibyśmy z 40 aut :decayed:

bysmy sie nie zmiescili na kawie :kox:

:polew: :polew: To prawda, nie pomyślałem o tym... :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: To prawda, nie pomyślałem o tym... :decayed:

:cool1:

ciekawy jestem tez nowych spotowiczow :cool1:

Opublikowano

OK zmykam spać. Dobranoc!

Opublikowano

OK zmykam spać. Dobranoc!

dobranoc :hi::)

Opublikowano

Bart-S kawka czy browar jesteś mile widziany :)

Narka

Opublikowano

:gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.