Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobly :hi:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:16_________________________________________________

siemka :hi: jak to dobrze, że jeszcze tylko 8 godzin i weekend... :dance:

no dobrze, dobrze. ale co to za weekend jak nawet jednego browarka nie mozna siorbnac :decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:18_________________________________________________ a ty Wojtek na praktyki zapidalasz ?[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:19_________________________________________________sprawdzilem obecnosc i kogos mi tu brakuje :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!

Kto z rańca w staje temu audiczka ładnie graje :decayed:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!

Kto z rańca w staje temu audiczka ładnie graje :decayed:

:bry:

:hi: , doble doble :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:32_________________________________________________zaraz jade po chlebek to sie przekonam czy mnie nie klamiesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!

Kto z rańca w staje temu audiczka ładnie graje :decayed:

:bry:

:hi: , doble doble :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:32_________________________________________________zaraz jade po chlebek to sie przekonam czy mnie nie klamiesz :gwizdanie:

u mnie grała z rańca jak orkiestrea rubika :naughty::polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:38_________________________________________________a tak co tam jak przestrzep....? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrzek troszke znika ale nie za szybko :confused4:, no i efekt uboczny antybiotyku dzis jeszcze doszedl . lekarz mi o tym mowil ze moge biegac to kibelka :confused4: . a ja musze do poznania pozniej smigac :confused4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:48_________________________________________________jade po chlebek za jakas chwile bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrzek troszke znika ale nie za szybko :confused4:, no i efekt uboczny antybiotyku dzis jeszcze doszedl . lekarz mi o tym mowil ze moge biegac to kibelka :confused4: . a ja musze do poznania pozniej smigac :confused4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:48_________________________________________________jade po chlebek za jakas chwile bede

osz kurde to mozesz miec nie kontrolowane sytuacje.... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz smigam do fryzjera bo po chlebek juz bylem. a potem do poznania smigam tylko zakupie pampersy na droge :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobisz w drodze to nie myśl czasem, że Ci się włączyło podgrzewanie foteli... :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz smigam do fryzjera bo po chlebek juz bylem. a potem do poznania smigam tylko zakupie pampersy na droge :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 08:39_________________________________________________siema Piechol :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obry obry :hi:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 08:55_________________________________________________słuchajcie mam takie pytanko....będe niedlugo olej zmieniał...i sie zastanawiam czy nie kazać przyokazji im wyczyscic ,,odme" co myslicie?? Warto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam sie dzien rozpoczal, widze niektorzy po chlebek, inni sluchaja rubika pod maska, jeszcze inni pampersy kupuja :naughty:

ja zoombie dzisiaj jestem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

oooooooooooooooooooooooo, kogo moje oczy widza :cool1::naughty:

noooo, dawno nie skakalismy na gola klate w snieg :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

oooooooooooooooooooooooo, kogo moje oczy widza :cool1::naughty:

noooo, dawno nie skakalismy na gola klate w snieg :polew::decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: w tym roku, przez deficyt sniegu chyba w bloto :cool1: :cool1: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...