Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tak jak popołudnie Wam mija ?? :wink4:

dobrze :good: jeszcze troche i ja wybywam :naughty: :naughty:

ALE WRÓCE :kox: :kox: :kox: :kox:

a dzisiaj przejezdzalem 2 razy kolo 7 zyczen ale niestety cie nie zastalaem.....wolne dzisiaij ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________

maleństwo to tylko blind może do mnie mówić :tongue4: :tongue4:

jeszcze trochę i zmienisz nick, zobaczysz :naughty:

taaaa....i zamiast grupa wielkopolska...to,, kubus puchatek i przyjaciele" :decayed::naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tak jak popołudnie Wam mija ?? :wink4:

dobrze :good: jeszcze troche i ja wybywam :naughty: :naughty:

ALE WRÓCE :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... :mysli::decayed:

Opublikowano

I tak jak popołudnie Wam mija ?? :wink4:

dobrze :good: jeszcze troche i ja wybywam :naughty: :naughty:

ALE WRÓCE :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... :mysli::decayed:

eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil :naughty:
Opublikowano

I tak jak popołudnie Wam mija ?? :wink4:

dobrze :good: jeszcze troche i ja wybywam :naughty: :naughty:

ALE WRÓCE :kox: :kox: :kox: :kox:

a dzisiaj przejezdzalem 2 razy kolo 7 zyczen ale niestety cie nie zastalaem.....wolne dzisiaij ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________

maleństwo to tylko blind może do mnie mówić :tongue4: :tongue4:

jeszcze trochę i zmienisz nick, zobaczysz :naughty:

taaaa....i zamiast grupa wielkopolska...to,, kubus puchatek i przyjaciele" :decayed::naughty:

ty kutafonie jeden !! :gwizdanie: :cool1::polew:
Opublikowano

I tak jak popołudnie Wam mija ?? :wink4:

dobrze :good: jeszcze troche i ja wybywam :naughty: :naughty:

ALE WRÓCE :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... :mysli::decayed:

eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil :naughty:

bywa :)
Opublikowano

I tak jak popołudnie Wam mija ?? :wink4:

dobrze :good: jeszcze troche i ja wybywam :naughty: :naughty:

ALE WRÓCE :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... :mysli::decayed:

eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil :naughty:

bywa :)

na kreglach bylismy i tak jedno piwko, drugie, trzecie.....na piatym skonczylem chyba :decayed: Pozniej na starego zesmy pojechali i z lekka jakos bylo nie teges :cool1:
Opublikowano

na kreglach bylismy i tak jedno piwko, drugie, trzecie.....na piatym skonczylem chyba :decayed: Pozniej na starego zesmy pojechali i z lekka jakos bylo nie teges :cool1:

ja idę na bilard na początek, a później się zobaczy :naughty:

Opublikowano

na kreglach bylismy i tak jedno piwko, drugie, trzecie.....na piatym skonczylem chyba :decayed: Pozniej na starego zesmy pojechali i z lekka jakos bylo nie teges :cool1:

ja idę na bilard na początek, a później się zobaczy :naughty:

:kox:
Opublikowano

co tam na tapecie :naughty:

Opublikowano

co tam na tapecie :naughty:

cześć Madas :hi:
Opublikowano

Weeeeekeeeeennnndddddd :dance: hehe Dobry wieczór i do jutra lecę na imprezę się napić.... :kox::drunk:

e2f9494afc72cefc.jpg

Udanego wieczoru :wink4:

Opublikowano

co tam na tapecie :naughty:

cześć Madas :hi:

siemanderko :hi:

no to co dzisiaj grane :>

Opublikowano

Weeeeekeeeeennnndddddd :dance: hehe Dobry wieczór i do jutra lecę na imprezę się napić.... :kox::drunk:

e2f9494afc72cefc.jpg

Udanego wieczoru :wink4:

żeby Ci ino za duzo w tryski nie lały :decayed: 3maj sie :hi:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________

co tam na tapecie :naughty:

cześć Madas :hi:

siemanderko :hi:

no to co dzisiaj grane :>

a widzisz wiara sie gdzies rozleciała.... :cool1:
Opublikowano

no to co dzisiaj grane :>

Tobie to się płyta zacięła chyba... :mysli::wink4:

Opublikowano

Słuchajcie jest jakis sens przeczyszczenia ,,Odmy" ?? Niedługo będe olej zmieniał i tak sie zastanawiałem czy by odrazu nie powiedzieć żeby mi wyczyscili przyokazji tą odme ....co myślicie?

Opublikowano

Słuchajcie jest jakis sens przeczyszczenia ,,Odmy" ?? Niedługo będe olej zmieniał i tak sie zastanawiałem czy by odrazu nie powiedzieć żeby mi wyczyscili przyokazji tą odme ....co myślicie?

ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Słuchajcie jest jakis sens przeczyszczenia ,,Odmy" ?? Niedługo będe olej zmieniał i tak sie zastanawiałem czy by odrazu nie powiedzieć żeby mi wyczyscili przyokazji tą odme ....co myślicie?

ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________ :hi:

siema ;)

a to czemu?? :mysli:

Opublikowano

no to co dzisiaj grane :>

Tobie to się płyta zacięła chyba... :mysli::wink4:

Ty Ty mi tu nie pyskuj :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Słuchajcie jest jakis sens przeczyszczenia ,,Odmy" ?? Niedługo będe olej zmieniał i tak sie zastanawiałem czy by odrazu nie powiedzieć żeby mi wyczyscili przyokazji tą odme ....co myślicie?

ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________ :hi:

siema ;)

a to czemu?? :mysli:

bo odpowiedzi nie znam :gwizdanie:

mój na bene lata :kox:

Opublikowano

Co tam Pany :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.