Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to przerwa na inhalacje :gwizdanie:

a co ci sie dzieje? :mysli: [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:45_________________________________________________

:hi:

Dobry :gwizdanie:

:hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarac mi sie chce :palacz: :>[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:49_________________________________________________spidalam do sremu, mysle ze dam rade :naughty:

Opublikowano

jarac mi sie chce :palacz: :>

:polew: myslalem ze to w zw. z rewolucja cos :cool1:

Opublikowano

Elo Elo :bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________właśnie w kalkulatorze aut grzebałem....najtańsza Audiczka z silniczkiem...diesla wyszła mi 153 tys :thumbup:

Opublikowano

Elo Elo :bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________właśnie w kalkulatorze aut grzebałem....najtańsza Audiczka z silniczkiem...diesla wyszła mi 153 tys :thumbup:

elo :naughty:

lo matko, co tak drogo? toz mieszkanie za to kupisz w poznaniu. :decayed: fakt mieszkaniem nie pojezdzisz. :cool1:

Opublikowano

Elo Elo :bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________właśnie w kalkulatorze aut grzebałem....najtańsza Audiczka z silniczkiem...diesla wyszła mi 153 tys :thumbup:

elo :naughty:

lo matko, co tak drogo? toz mieszkanie za to kupisz w poznaniu. :decayed: fakt mieszkaniem nie pojezdzisz. :cool1:

no nie powiem....do krotoskiego bym sie wybrał na zakupy :naughty: może kiedys... :kox:
Opublikowano

też mi się marzy wpaść do salonu i wyjechać nowym S6 kombi :kox::naughty::kox:

Opublikowano

a ja tam jestem praktyczny.

placic 10% za satysfakcje wyjechania przez brame dealera? :mysli::no:

Opublikowano

a ja tam jestem praktyczny.

placic 10% za satysfakcje wyjechania przez brame dealera? :mysli::no:

taaa racja....no chyba ze naprawde lezałbym na sianie :cool1:

Madas co do A6 bo tez poluje...ale napewno nie w najblizszym czasie...ostatnio jednak cos mnie nadal ciągnie do czwóreczki :good:

Jak myslicie taka przecietna cena uzywanej B8 w jakich granicach sie miesci....nie mowie o klasie S poprostu z podstawowym wyposazeniem. A podstawowe wyposazenie na ta klase wg mnie jest zadawalające... :wink4:

Opublikowano

Jak myslicie taka przecietna cena uzywanej B8 w jakich granicach sie miesci....nie mowie o klasie S poprostu z podstawowym wyposazeniem. A podstawowe wyposazenie na ta klase wg mnie jest zadawalające... :wink4:

za 20.ooo eu mozna trafic

jednak gdybym teraz mial wydac 20.ooo eu, zdecydowanie kupilbym a6.

Opublikowano

co taki tu dzisiaj znowu spokoj.... :gwizdanie:

Opublikowano

co taki tu dzisiaj znowu spokoj.... :gwizdanie:

moze dlatego, ze ja jestem :naughty:

Opublikowano

oglądam TV ... to co moja żona ogląda :evil:

Opublikowano

oglądam TV ... to co moja żona ogląda :evil:

a co ogląda ?? :naughty:
Opublikowano

coś na TVN :mysli:

Opublikowano

łeee to ja mohikanina :black:

:polew:

Opublikowano

tzn bo piwo pije i nie wiem nawet co tam grają

Opublikowano

tzn bo piwo pije i nie wiem nawet co tam grają

,,ostatni mohikanin" nic innego ciekawego nie widze w tv narazie.... :confused4:
Opublikowano

tzn bo piwo pije i nie wiem nawet co tam grają

jedno :cool1:

Opublikowano

tzn bo piwo pije i nie wiem nawet co tam grają

jedno :cool1:

jedno to chyba z rańca było .... :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.