Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Macieju :hi: , u mnie sloneczko narazie swieci tylko nie wiem jak dlugo :mysli:. wczoraj swiecilo tez przez 2h reszte dnia grad napier....... :sick3:

kiedy zawitasz w PL

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czesc Macieju :hi: , u mnie sloneczko narazie swieci tylko nie wiem jak dlugo :mysli:. wczoraj swiecilo tez przez 2h reszte dnia grad napier....... :sick3:

kiedy zawitasz w PL

:mysli:

quwa dopiero koniec czerwca tak na urlopik, moze w maju urwe sie na pare dni bo musze na komunie wpasc do chrzesniaka

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 08:56_________________________________________________ale w maju to samolotem smigne w jedna i druga. wiec jak bedzie jakis spocik akurat to dotelepie sie corsa :cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:03_________________________________________________Ty rozumiem byczysz sie juz w domku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozumiem byczysz sie juz w domku?

:naughty: niestety :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:11_________________________________________________nie moge tak tyrać - jestem na to już za stary :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozumiem byczysz sie juz w domku?

:naughty: niestety :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:11_________________________________________________nie moge tak tyrać - jestem na to już za stary :cool1: :gwizdanie:

ja chcialem juz po podstawowce isc na rente ale sie quwy nie zgodzily :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:15_________________________________________________dobla ja musze spidalac, milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:17_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozumiem byczysz sie juz w domku?

:naughty: niestety :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:11_________________________________________________nie moge tak tyrać - jestem na to już za stary :cool1: :gwizdanie:

ja chcialem juz po podstawowce isc na rente ale sie quwy nie zgodzily :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:15_________________________________________________dobla ja musze spidalac, milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:17_________________________________________________narson

3 maj sie ramy cobyś nie spadł :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki można ominąć jadąc z Poznania przez Wrześnię na Konin 92 i za Słupcą wskoczyć na A2, czasami z nudów tak robiłem, tj. omijałem 2gą bramkę, ale dla posiadacza A3, 24 zł i przejazd z Poznania do Konina w 40 min to chyba nie problem, czasami na bramkach fajne kasjerki są :)

bramkę - bo tej w poznaniu nie ominiesz,

Ominiesz nie jadąc autostradą ew. śmigając na Wrześnię 92ką[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:42_________________________________________________BTW nie ma sensu jechać autostradą z Poznania do Wrześni, nie zaoszczędzi się za bardzo na czasie ale na kasie TAK

jak chcesz ominąć bramkę pod Poznaniem to na Wrześnie lecisz jak napisał Bartek - 92-ką. Jak chcesz ominąć następną, to wjeżdżając na autostradę we Wrześni musisz z niej zjechać na Słupce.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:50_________________________________________________

dzine dobry :hi:

no to sobie pospalem :kox:

ja mam dzisiaj wolne a obudziłem się o 9 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzisiaj wolne a obudziłem się o 9 :disgust:

no to zawsze wqrza.

wlasnie nikus, gdzie ty staconujesz w SKP? niedlugo sie musze pojawic swoja furmanka po stempelek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Bramki można ominąć jadąc z Poznania przez Wrześnię na Konin 92 i za Słupcą wskoczyć na A2, czasami z nudów tak robiłem, tj. omijałem 2gą bramkę, ale dla posiadacza A3, 24 zł i przejazd z Poznania do Konina w 40 min to chyba nie problem, czasami na bramkach fajne kasjerki są :)

ja przeważnie jeżdżę z Winograd to się wbijam obwodnicą i wylatuje w Antoninku i jest ok, ale dzisiaj odbieram dziewczynę z Ławicy i nie chce mi się pchać przez cały Poznań :wink4: a co do 24 zł to tyle mnie kosztuje cały przejazd do chaty :tongue4: i tak w Słupcy zjeżdżam zawsze, bo jadę przez Kleczew jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nikus, gdzie ty staconujesz w SKP? niedlugo sie musze pojawic swoja furmanka po stempelek :naughty:

www.autohelp.pl :wink4:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:06_________________________________________________

i tak w Słupcy zjeżdżam zawsze, bo jadę przez Kleczew jeszcze :wink4:

no do Ślesina raczej inaczej się nie da :)

jak chcesz zaoszczędzić 12zł to musisz lecieć na Wrześnie krajówką nr 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do Ślesina raczej inaczej się nie da :)

jak chcesz zaoszczędzić 12zł to musisz lecieć na Wrześnie krajówką nr 92

co się nie da, niektórzy jeżdżą przez Konin :decayed: pojade dzisiaj autostradą do Słupcy, tylko się chciałem upewnić ile mnie bramek czeka przy Poznaniu, bo słyszałem, że są dwie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedźcie mi jeszcze, jak się wbije na od Bułgarskiej na A2 w stronę Konina to przy Poznaniu będę miał 1 czy 2 bramki? :mysli:

btw. jak chcesz chcesz wjechac na autostrade od str bulgarskiej, przeciez nigdzie sie nie krzyzuja? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Poznania do Konina masz 2 bramki... chyba nawet do Strykowa już później żadnej nie ma. i z Poznania do Nowego Tomyśla jest jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do Ślesina raczej inaczej się nie da :)

jak chcesz zaoszczędzić 12zł to musisz lecieć na Wrześnie krajówką nr 92

co się nie da, niektórzy jeżdżą przez Konin :decayed: pojade dzisiaj autostradą do Słupcy, tylko się chciałem upewnić ile mnie bramek czeka przy Poznaniu, bo słyszałem, że są dwie... :mysli:

kolo poznania jest tez bramka na odcinku buk - glogowska blizej glogowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo poznania jest tez bramka na odcinku buk - glogowska blizej glogowskiej

tj właśnie w kierunku na Nowy Tomyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedźcie mi jeszcze, jak się wbije na od Bułgarskiej na A2 w stronę Konina to przy Poznaniu będę miał 1 czy 2 bramki? :mysli:

btw. jak chcesz chcesz wjechac na autostrade od str bulgarskiej, przeciez nigdzie sie nie krzyzuja? :mysli:

czepialski :gwizdanie: poradzę sobie jakoś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo poznania jest tez bramka na odcinku buk - glogowska blizej glogowskiej

tj właśnie w kierunku na Nowy Tomyśl

nie koniecznie, moze byc na kierunku poznan, gdy jedziesz od str buku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...