Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Do MatBet w Sadach. :wink4:

będziesz szambonurkiem? :decayed: żarcik :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:02_________________________________________________

:siema:

joł :hi:

nie szambonurkiem :decayed:

praca biurowa :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie szambonurkiem :decayed:

praca biurowa :naughty::wink4:

rozumiem :) czyli sekretarka, mówisz? :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:06_________________________________________________

nie nabijaj sie z Rakusia :cool1:

o kutwa :blink::polew:

:baseball: bo lanie bedzie :polew:

lepiej walka na gołe klaty :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szambonurkiem :decayed:

praca biurowa :naughty::wink4:

rozumiem :) czyli sekretarka, mówisz? :decayed:

:evil: hehe

głównie wyceny itp. a co do sekretarek to będzie można oko nacieszyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szambonurkiem :decayed:

praca biurowa :naughty::wink4:

rozumiem :) czyli sekretarka, mówisz? :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:06_________________________________________________

nie nabijaj sie z Rakusia :cool1:

o kutwa :blink::polew:

:baseball: bo lanie bedzie :polew:

lepiej walka na gołe klaty :naughty::polew:

ciekawe :mysli::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie wyceny itp. a co do sekretarek to będzie można oko nacieszyć :naughty:

no to powodzenia w takim razie :good:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________

ciekawe :mysli::polew:

:mysli::naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________:siema:marcys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spidalam dzisiaj miałem zabiegany dzien. :confused4:

Mykam na jakiegos filma :wink4:

Miłej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaraz zmykam, do jutra :hi:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:18_________________________________________________a powiedźcie mi jeszcze, jak się wbije na od Bułgarskiej na A2 w stronę Konina to przy Poznaniu będę miał 1 czy 2 bramki? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie wyceny itp. a co do sekretarek to będzie można oko nacieszyć :naughty:

no to powodzenia w takim razie :good:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________

ciekawe :mysli::polew:

:mysli::naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________:siema:marcys

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaraz zmykam, do jutra :hi:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:18_________________________________________________a powiedźcie mi jeszcze, jak się wbije na od Bułgarskiej na A2 w stronę Konina to przy Poznaniu będę miał 1 czy 2 bramki? :mysli:

jedna bramka jest zaraz za trasa katowicka, druga na poziomie slupcy. [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:58_________________________________________________

Do MatBet w Sadach. :wink4:

będziesz szambonurkiem? :decayed: żarcik :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:02_________________________________________________

:siema:

joł :hi:

nie szambonurkiem :decayed:

praca biurowa :naughty::wink4:

czyli szambobiurkiem :wink4: :wink4: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:00_________________________________________________

Cześć i czołem :bry:

:hi:

jak wieczorek mija??

a na pogawedkach w domku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedźcie mi jeszcze, jak się wbije na od Bułgarskiej na A2 w stronę Konina to przy Poznaniu będę miał 1 czy 2 bramki? :mysli:

z Konina do Poznania masz 2 bramki... jedna między Katowicką a Wrześnią, a druga między Słupcą a Koninem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja już mam weekend na szczęście :)

ja też i to nawet ekstra długi - min 4 tyg :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:18_________________________________________________wstałem 2 godz temu , chyba sie położe i odeśpie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki można ominąć jadąc z Poznania przez Wrześnię na Konin 92 i za Słupcą wskoczyć na A2, czasami z nudów tak robiłem, tj. omijałem 2gą bramkę, ale dla posiadacza A3, 24 zł i przejazd z Poznania do Konina w 40 min to chyba nie problem, czasami na bramkach fajne kasjerki są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki można ominąć jadąc z Poznania przez Wrześnię na Konin 92 i za Słupcą wskoczyć na A2, czasami z nudów tak robiłem, tj. omijałem 2gą bramkę, ale dla posiadacza A3, 24 zł i przejazd z Poznania do Konina w 40 min to chyba nie problem, czasami na bramkach fajne kasjerki są :)

bramkę - bo tej w poznaniu nie ominiesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ominiesz nie jadąc autostradą ew. śmigając na Wrześnię 92ką[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:42_________________________________________________BTW nie ma sensu jechać autostradą z Poznania do Wrześni, nie zaoszczędzi się za bardzo na czasie ale na kasie TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrastwujcie malciki i dziewuchy !

:naughty:

pogoda to widze średnia u nas - pochmurno itepe.

jutra ma sie poprawić podobno[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 08:31_________________________________________________

siemanderos :hi:

joooł

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Macieju :hi: , u mnie sloneczko narazie swieci tylko nie wiem jak dlugo :mysli:. wczoraj swiecilo tez przez 2h reszte dnia grad napier....... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...