Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

kolo poznania jest tez bramka na odcinku buk - glogowska blizej glogowskiej

tj właśnie w kierunku na Nowy Tomyśl

nie koniecznie, moze byc na kierunku poznan, gdy jedziesz od str buku :cool1:

z autostrady zjazd na Buk jest tylko jadąc w kierunku na Nowy Tomyśl... w odwrotną stronę nie ma zjazdu/wjazdu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czepialski :gwizdanie: poradzę sobie jakoś :naughty:

jazda w kierunku na buk to niezle nadlozysz drogi.

skoro odbierasz dziewczyne z lawicy, to lepiej jechac do hetmanskiej i z katowickiej wjechac ew. jechac do glogowskiej i z glogowskiej wjezdzac na a2[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:38_________________________________________________

z autostrady zjazd na Buk jest tylko jadąc w kierunku na Nowy Tomyśl... w odwrotną stronę nie ma zjazdu/wjazdu :wink4:

no ale przeciez 1. w buku mozesz na autostrade wjechac, w kier poznania :cool1:

2. mozesz wogole jechac od samego nowego tomysla i tez bedzie to kier poznan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z Poznania do Nowego Tomyśla jest zjazd na Buk. czy jest wjazd z Buku na autostradę nie pamiętam... natomiast z Buku na Poznań na pewno na autostradę nie wjedziesz... jadąc z Nowego Tomyśla pierwszy zjazd masz w Komornikach na Głogowską :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z Poznania do Nowego Tomyśla jest zjazd na Buk. czy jest wjazd z Buku na autostradę nie pamiętam... natomiast z Buku na Poznań na pewno na autostradę nie wjedziesz... jadąc z Nowego Tomyśla pierwszy zjazd masz w Komornikach na Głogowską :wink4:

wezel BUk, ma nastepujaca konfiguracje:

zjazd z autostrady A2 kierunek od strony poznania ( juz po pobraniu oplaty) na droge 307

wjazd z drogi 307 na autostrade A2 w kierunku poznań (czyli na punkt poboru oplat)

innych opcji nie ma. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z Poznania do Nowego Tomyśla jest zjazd na Buk. czy jest wjazd z Buku na autostradę nie pamiętam... natomiast z Buku na Poznań na pewno na autostradę nie wjedziesz... jadąc z Nowego Tomyśla pierwszy zjazd masz w Komornikach na Głogowską :wink4:

wezel BUk, ma nastepujaca konfiguracje:

zjazd z autostrady A2 kierunek od strony poznania ( juz po pobraniu oplaty) na droge 307

wjazd z drogi 307 na autostrade A2 w kierunku poznań (czyli na punkt poboru oplat)

innych opcji nie ma. :hi:

już znalazłem zdjęcie... coś mi się jebło. nie ma możliwości zjazdu na Buk jadąc z Nowego Tomyśla...

http://www.miplo.pl/point.php?p=ndjEA2sC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Buku na Nowy Tomyśl też na autostradę nie wjedziesz...

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:54_________________________________________________

ale dyskusje wywołałem :decayed:

hehe ale warto to wiedzieć bo ten węzeł jest wyjątkowo do d*p.y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Buku na Nowy Tomyśl też na autostradę nie wjedziesz...

hehe ale warto to wiedzieć bo ten węzeł jest wyjątkowo do d*p.y

przeciez to napisalem.... :cool1:

ten wezel jest dokladnie przemyslany, aby zmusic osoby ktore jada w kierunku nowy tomysl do uiszczania oplat. o wiele wiecej osob korzystaloby z autostrady mogac na nia wjechac z bukowskiej.

podobnie mnostwo poznaniakow mieszkajacych w buku i okolicach by chetnie z niej korzystala. pobieranie oplaty 12 PLN za przejazd 10 km odcinka to zwyczajne bandyctwo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Buku na Nowy Tomyśl też na autostradę nie wjedziesz...

hehe ale warto to wiedzieć bo ten węzeł jest wyjątkowo do d*p.y

Zgadam się kolego ja lece z nowego omyśla do poznania to płace 12 zł niby nie dużo ale nieraz w 2 strony tak latam...

przeciez to napisalem.... :cool1:

ten wezel jest dokladnie przemyslany, aby zmusic osoby ktore jada w kierunku nowy tomysl do uiszczania oplat. o wiele wiecej osob korzystaloby z autostrady mogac na nia wjechac z bukowskiej.

podobnie mnostwo poznaniakow mieszkajacych w buku i okolicach by chetnie z niej korzystala. pobieranie oplaty 12 PLN za przejazd 10 km odcinka to zwyczajne bandyctwo :kwasny:

Zgadam się kolego ja lece z nowego Tomyśla do Poznania to płace 12 zł niby nie dużo ale nieraz w 2 strony tak latam... i to juz po kieszeni poleci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloł :hi:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:59_________________________________________________jakby ktoś chciał kupić opony w pewnej firmie to odradzam... kupiłem 4 sztuki goodyeara i wszystkie bija... musze je zawiezc do reklamacji... szok !! i jeszcze potem jak sprawdzilem okazalo sie ze opony sa z 2008 roku.. normalnie smiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej byłem wczoraj u Was w firmie :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________a gdzie kupiłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału ni ma... ale pogoda dzisiaj była :kox: wyjeżdżałem z Poznania to było 7 stopni, a jak dojechałem do chaty to już było 0, a od Słupcy śnieg i lekki grad napierniczał... Zasrany kwiecień-plecień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...