Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(...) a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

jak można miło wspominać coś czego sie nie pamięta :mysli::decayed:

taki paradoks :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...) a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

jak można miło wspominać coś czego sie nie pamięta :mysli::decayed:

taki paradoks :decayed:

napisał że chodzi nawalony a nie że pije aaż do STPKLATKI :cool1: a to różnica :tongue4:
Opublikowano

sąsiedzi mają tam domek wiec luzik... spać będę miał gdzie... a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

:polew: :polew: :polew: oj Nikuś Nikuś
Opublikowano

napisał że chodzi nawalony a nie że pije aaż do STPKLATKI :cool1: a to różnica :tongue4:

już widze to nikusia nawalenie - na jednym czy dwóch sie nie kończy :cool1:

uwierz mi wiem co mówie z doświadczenia (bukowina 2009) :gwizdanie:

Opublikowano

sąsiedzi mają tam domek wiec luzik... spać będę miał gdzie... a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

:polew: :polew: :polew: oj Nikuś Nikuś

osz kurde to na wszelki wypadek w danielsa musze sie zaopatrzyć :decayed::naughty:
Opublikowano

a swoją drogą to nieźle żeśmy wtedy popili - aż nie pamiętam co było później :polew:

Opublikowano

a swoją drogą to nieźle żeśmy wtedy popili - aż nie pamiętam co było później :polew:

takie coś przegapić....nie było mnie jeszcze w tedy :(
Opublikowano

sąsiedzi mają tam domek wiec luzik... spać będę miał gdzie... a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

a Ty Nikuś w chojnie planujesz być ?

przecie napisałem stronę wcześniej... może będę :wink4:

sąsiedzi mają tam domek wiec luzik... spać będę miał gdzie... a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

no ale chyba sam nie jedziesz?? :shocked:

ze znajomymi... :decayed:

sąsiedzi mają tam domek wiec luzik... spać będę miał gdzie... a cały pobyt w Chojnie zawsze się chodzi nawalonym więc zawsze miło wspominam :decayed:

:polew: :polew: :polew: oj Nikuś Nikuś

was ist das Hans? :cool1:

Opublikowano

No to może gdzieś tam się poszukamy haha :polew:

Opublikowano

a swoją drogą to nieźle żeśmy wtedy popili - aż nie pamiętam co było później :polew:

ja do dzisiaj nie wiem... :polew:

a w Chojnie - od rana browar, jeden za drugim, więc na łeb ze 20 zejdzie... a wieczorkiem czysta i po czworakach na piętro do spania :decayed: dzień w dzień :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:11_________________________________________________

No to może gdzieś tam się poszukamy haha :polew:

jadąc od wioski skręcasz w lewo na stary ośrodek i przed jeziorkiem po prawej stronie na polanie jest domek znajomych... Radziszewo się to zwie :wink4:

Opublikowano

aha a do mnie jakby co to pod górke od strony jeziorka zaraz pierwsza chata centralnie na w prost jeziora jakies 100m ;) zaraz koło plazy :wink4:

Opublikowano

a swoją drogą to nieźle żeśmy wtedy popili - aż nie pamiętam co było później :polew:

ja do dzisiaj nie wiem... :polew:

a w Chojnie - od rana browar, jeden za drugim, więc na łeb ze 20 zejdzie... a wieczorkiem czysta i po czworakach na piętro do spania :decayed: dzień w dzień :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:11_________________________________________________

No to może gdzieś tam się poszukamy haha :polew:

jadąc od wioski skręcasz w lewo na stary ośrodek i przed jeziorkiem po prawej stronie na polanie jest domek znajomych... Radziszewo się to zwie :wink4:

no ja wiem gdzie to jest akurat :cool1:
Opublikowano

aha a do mnie jakby co to pod górke od strony jeziorka zaraz pierwsza chata centralnie na w prost jeziora jakies 100m ;) zaraz koło plazy :wink4:

na plaży na ławeczce często browara wciągam więc pewnie się spotkamy :decayed:

Opublikowano

No to wrazie czego Nikuś można wypić.... :cool1: Na spocie jak będziesz można sie tel wymienic jakby co :wink4:

Opublikowano

jadąc od wioski skręcasz w lewo na stary ośrodek i przed jeziorkiem po prawej stronie na polanie jest domek znajomych... Radziszewo się to zwie :wink4:

no ja wiem gdzie to jest akurat :cool1:

w końcu to bardziej Twoje strony :cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:18_________________________________________________

No to wrazie czego Nikuś można wypić.... :cool1: Na spocie jak będziesz można sie tel wymienic jakby co :wink4:

:good:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:18_________________________________________________tylko niech pogoda dopisze to Wronieckie i Sierakowskie foczki będą :kox:

Opublikowano

No mam nadzieje że dopisze ale choćby nie dopisała to i tak postanowione i jedziemy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jadąc od wioski skręcasz w lewo na stary ośrodek i przed jeziorkiem po prawej stronie na polanie jest domek znajomych... Radziszewo się to zwie :wink4:

no ja wiem gdzie to jest akurat :cool1:

w końcu to bardziej Twoje strony :cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:18_________________________________________________

No to wrazie czego Nikuś można wypić.... :cool1: Na spocie jak będziesz można sie tel wymienic jakby co :wink4:

:good:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:18_________________________________________________tylko niech pogoda dopisze to Wronieckie i Sierakowskie foczki będą :kox:

spoko :good: będą i bez pogody -tylko sie pewnie mniej porozbierają :polew:
Opublikowano

Nikuś to może być grubo :naughty:

Opublikowano

Nikuś to może być grubo :naughty:

dobrze będzie bo libacja przewidziana na weekend cały :decayed::naughty:
Opublikowano

no właśnie... niby wiosna jest ale na chodnikach jakoś jej nie widać :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.