Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A w pracy sobie siedzę do 22 przesrane Adamie gdzie spocik jutro jak bedzie pogoda może uda mi się wpaść

spotykamy sie w KC a potem chyba gdzieś śmigniemy :naughty:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 19:36_________________________________________________oczywiście na 1500

No w KC chyba nas nie pomieszczą na kawie ... przynajmniej nie przy jednym stoliku... :naughty:

A jak była by pogoda to faktycznie możemy gdzieś śmignąć... :cool1:

a gdzie np. ??

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na św. Jerzego to pewnie wpadnę :)

Opublikowano

Vario Ty to masz dobrego pomysła :naughty:

Opublikowano

Na św. Jerzego to pewnie wpadnę :)

a nawet dobry pomysł - jeszcze tam nie byłem :gwizdanie:

są jakieś atrakcje :mysli:

:hi:

1270153102_by_Sisi_500.jpg:banan2:

:naughty::decayed:

Fantastic :polew: mega wyczesany Żuk, pozwolę sobie w podpisie umieścić :)

po tjuninku :decayed::polew:

Opublikowano

Na św. Jerzego to pewnie wpadnę :)

a nawet dobry pomysł - jeszcze tam nie byłem :gwizdanie:

są jakieś atrakcje :mysli

można popatrzeć na przejeżdżające obok samochody i wiarę na rolkach :decayed:

Opublikowano

Na św. Jerzego to pewnie wpadnę :)

a nawet dobry pomysł - jeszcze tam nie byłem :gwizdanie:

są jakieś atrakcje :mysli

można popatrzeć na przejeżdżające obok samochody i wiarę na rolkach :decayed:

a lachony ciekawe jakieś jeżdżą :mysli:

jeśli tak to możemy uderzyć :kox:

Opublikowano

czasem jakaś babcia z psem na spacerze się pojawia na horyzoncie :naughty:

Opublikowano

tylko WamDupy w głowie :boobs::sexinbed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:06_________________________________________________czas zamykać burdelik i do domku na BRROWARRka :beer1:

Opublikowano

można podjechać na Jerzego na zbiorową fotkę :)

Opublikowano

nie wiem czy jutro będę... rano jadę na działkę i jak będzie pogoda to pewnie posiedzę do wieczora...

Opublikowano

nie wiem czy jutro będę... rano jadę na działkę i jak będzie pogoda to pewnie posiedzę do wieczora...

Nikuś nie rób jaj .... ja mam małe dziecko w szpitalu z Weroniką i będę ... :naughty:
Opublikowano

nie wiem czy jutro będę... rano jadę na działkę i jak będzie pogoda to pewnie posiedzę do wieczora...

:evil:

mam ci poszukać twój cytat w którym stwierdziłeś niedawno że sie stara ekipa poznańska rozpada :cool1:

jak cie jutro nie będzie to dołożysz swoją cegiełkę do tego :evil:

Co jest z wami - macie 2 czy 3 kaemy na spota który jest raz na 2 tyg. i jeszcze problem żeby przyjechać :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem czy jutro będę... rano jadę na działkę i jak będzie pogoda to pewnie posiedzę do wieczora...

:evil:

mam ci poszukać twój cytat w którym stwierdziłeś niedawno że sie stara ekipa poznańska rozpada :cool1:

nie kojarze :cool1:

Co jest z wami - macie 2 czy 3 kaemy na spota który jest raz na 2 tyg. i jeszcze problem żeby przyjechać :gwizdanie:

ostatni był chyba z miesiąc temu :wink4: a poza tym jak jest pogoda to wolę to wykorzystać bardziej pożytecznie... jeszcze nie jeden spot będzie :cool1:

Opublikowano

ostatni był chyba z miesiąc temu :wink4: a poza tym jak jest pogoda to wolę to wykorzystać bardziej pożytecznie... jeszcze nie jeden spot będzie :cool1:

robota nie zając - nie ucieknie ...

przyjeżdżaj na spota - nie bądź ciota :decayed:

Opublikowano

ostatni był chyba z miesiąc temu :wink4: a poza tym jak jest pogoda to wolę to wykorzystać bardziej pożytecznie... jeszcze nie jeden spot będzie :cool1:

robota nie zając - nie ucieknie ...

przyjeżdżaj na spota - nie bądź ciota :decayed:

To ja robie nocki żeby mieć jutro wolne :kox: a ty na działke chcesz jechac bo pogoda... zapowiada sie duże spotkanie wpadaj :cool1:

Opublikowano
:hi: Dobry dobry pojawiam się dzisiaj na spociku :) haha dzisiaj zapraszam na 11 na koncert na solnej w szkole muzycznej Orkiestry w której gram może jakis hejnał wam wymysle na trąbce taki klubowy ;p
Opublikowano

doberczak :hi::przebiegly:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 08:04_________________________________________________zapodacie rozumiem jakies foty z dzisiejszego spota :mysli:, chetnie bym sie zjawil tylko quwa te km....... :wallbash:

Opublikowano

cześc Piotr :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 08:22_________________________________________________Adamek wygrał na punkty z Arreolą :oklaski:

Opublikowano

siemanderos Jarku

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.