Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żuczek dostawczaczek :)

a pokaż? :cool1:

a ja widziałem tydzień temu :P

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc Macieju, ten cytat jest zaraz nad Adasiem :wink4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 07:59_________________________________________________ostatnio z ciebie ranny ptaszek Macieju, jestes w pl? :mysli:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 08:01_________________________________________________ide zrobic sobie kawulca

jestem w PL jeszcze - najprawdopodobniej wylatuje 4 maja

Doberek wszystkim

BTW Fantastic jak wygląda mój żuczek od tyłu ?

powiem ci VARIO że pupa całkiem całkiem :naughty:

żeś z tym dostawczakiem ładnie pojechał - weź już zmądrzej i kup ałdi :decayed:

żuczek dostawczaczek :)

a pokaż? :cool1:

mediumjovamc46f78b842d9.jpg[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 17:01_________________________________________________

żuczek dostawczaczek :)

a pokaż? :cool1:

a ja widziałem tydzień temu :P

PEPIN wczoraj rozmawiałem z tym kolesiem co poległeś z nim (z ulicy na tor)

Czarna ibiza lata - BTW reklama klubu działa, od razu zjarzył twoje auto jak u mnie zobaczył naklejkę :good:

Opublikowano

PEPIN wczoraj rozmawiałem z tym kolesiem co poległeś z nim (z ulicy na tor)

Czarna ibiza lata - BTW reklama klubu działa, od razu zjarzył twoje auto jak u mnie zobaczył naklejkę :good:

a co Cię z nim spotkało :) ?[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 20:19_________________________________________________Jakby ktoś chciał sobie poszukać różnych części :) i numeru katalogowego firmy MAHLE,KNECHT

http://217.6.60.45/mahle/_action/Controller.jsp?fahrzeugid=42738&folder=fahrzeug&actionMethode=fahrzeugDetail

a później można cenę sprawdzić

http://motoryzacyjna.pl/filtry,knecht.html

Albo w IC już będzie łątwiej szukać .. bo tam to jest masakra ...

A tutaj katalon on-line części BOSCH-a

http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe/

Opublikowano

PEPIN wczoraj rozmawiałem z tym kolesiem co poległeś z nim (z ulicy na tor)

Czarna ibiza lata - BTW reklama klubu działa, od razu zjarzył twoje auto jak u mnie zobaczył naklejkę :good:

a co Cię z nim spotkało :) ?

byliśmy razem na programie w goodhope

założył większy cooler i i wyskoczyło mu 178 kuni :cool1:

nie pamiętam ile momentu

Opublikowano

widzieliście Panowie promocje na Orlenie ?? Pb 98 w cenie 95 ... [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 21:39_________________________________________________

PEPIN wczoraj rozmawiałem z tym kolesiem co poległeś z nim (z ulicy na tor)

Czarna ibiza lata - BTW reklama klubu działa, od razu zjarzył twoje auto jak u mnie zobaczył naklejkę :good:

a co Cię z nim spotkało :) ?

Kolega BASOG ;)

10 min temu się z nim widziałem..

tak jak mówicie, miał 164 KM po chipie u GH. Zrobił IC`ka w Dynosofcie i bez korekty wyskoczyło 178..

Był na korekcie u GH i nie było co robić, bo było SI.

Jedzie to teraz zacnie...

byliśmy razem na programie w goodhope

założył większy cooler i i wyskoczyło mu 178 kuni , momentu ponad 380 :cool1:

nie pamiętam ile momentu

Opublikowano

PEPIN wczoraj rozmawiałem z tym kolesiem co poległeś z nim (z ulicy na tor)

Czarna ibiza lata - BTW reklama klubu działa, od razu zjarzył twoje auto jak u mnie zobaczył naklejkę :good:

a co Cię z nim spotkało :) ?

byliśmy razem na programie w goodhope

założył większy cooler i i wyskoczyło mu 178 kuni :cool1:

nie pamiętam ile momentu

Ło Matko :) ....

btw.

w tej Ibizie on IC ma gdzieś schowany i kiepsko chłodził ;)

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

I Madas przemówił ludzkim głosem ...

Opublikowano

Fantastic :polew: mega wyczesany Żuk, pozwolę sobie w podpisie umieścić :)

Opublikowano

witam,

panowie czy ktoś z poznania ma w swoim aucie SDS i mógłby pomóc w instalacji tego systemu w moim aucie?

poza tym chciałbym kupić z pewnego źródła VAGa.

proszę o kontakt na PW.

Opublikowano

doberczak i narson spidalamm do pracy :hi:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 07:44_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze :good:

Opublikowano

Hello :hi:

Spota tam gdzie zawsze??Moze sie wybiore jutro :hi:

Opublikowano

cześć :hi:

Hello :hi:

Spota tam gdzie zawsze??Moze sie wybiore jutro :hi:

hej .... dokładnie tak z tym że godzinkę wcześniej :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

co tam Jarek u Ciebie :naughty:
Opublikowano

A w pracy sobie siedzę do 22 przesrane Adamie gdzie spocik jutro jak bedzie pogoda może uda mi się wpaść

Opublikowano

:hi:

1270153102_by_Sisi_500.jpg:banan2:

Opublikowano

A w pracy sobie siedzę do 22 przesrane Adamie gdzie spocik jutro jak bedzie pogoda może uda mi się wpaść

spotykamy sie w KC a potem chyba gdzieś śmigniemy :naughty:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 19:36_________________________________________________oczywiście na 1500
Opublikowano

A w pracy sobie siedzę do 22 przesrane Adamie gdzie spocik jutro jak bedzie pogoda może uda mi się wpaść

spotykamy sie w KC a potem chyba gdzieś śmigniemy :naughty:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 19:36_________________________________________________oczywiście na 1500

No w KC chyba nas nie pomieszczą na kawie ... przynajmniej nie przy jednym stoliku... :naughty:

A jak była by pogoda to faktycznie możemy gdzieś śmignąć... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.