Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuźwa mnie żonka do Kurnika wyciagneła

A to wy macie kurnik? Duluki to krótko Cię trzyma ;)

no widzisz Bartas mam przesrane a myślałem że się dziś spotkamy a ty ZONK

No szkoda, że nie wpadliście....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a może w wekendzik majowy jakieś spotkanko??

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________Madas Fakas jakiś zlot letni jest w planach??

Opublikowano

Teraz na 7.33 minuty zapadła cisza bo każdy ogląda :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopaki merc AMG 63 ile ma kucy??

Opublikowano

Teraz na 7.33 minuty zapadła cisza bo każdy ogląda :polew: :polew: :polew:

co oglądacie bandziory??

Opublikowano

Chłopaki merc AMG 63 ile ma kucy??

450 chyba :mysli:
Opublikowano

Chłopaki merc AMG 63 ile ma kucy??

493[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:21_________________________________________________

Chłopaki merc AMG 63 ile ma kucy??

450 chyba :mysli:

453 ma w podstawowej wersji.... poprawiona wersja AMG 63 ma 490

Opublikowano

to gdzie te zdjęcia i filmy? :cool1:

Opublikowano

to gdzie te zdjęcia i filmy? :cool1:

trwa obróbka :decayed:
Opublikowano

Jak wyjeżdżałem z KC to się chłopak spinał, ale nie mógł mnie zgubić hehehehehehehe....był nieźle wkuty..........

Opublikowano

Dzięki za spota Pany :)

Fan jak dojechałeś ? bez problemów?

Opublikowano

Dzięki za spota Pany :)

Fan jak dojechałeś ? bez problemów?

No niestety w Mc mięliśmy to samo Bartku. Samo odpięcie wtyczki przy przepustnicy nie pomogło. Najpierw kasowanie błędów - dopiero potem odpięcie wtyczki i wtedy jest OK.

Opublikowano

Vario czym się teraz poruszasz :)

Opublikowano

Dzięki za spota Pany :)

Fan jak dojechałeś ? bez problemów?

Vario a czemu nie przyjechałeś swoim madafakaołnerowym żuczkiem ?? :P

Opublikowano

Jak wyjeżdżałem z KC to się chłopak spinał, ale nie mógł mnie zgubić hehehehehehehe....był nieźle wkuty..........

oj chyba Cię sprawdzał... albo koleś lekko nieogarnięty..

ten C kombi czy sedan ?? Szary / szaroniebieski , czy czarny ??

mam oblatane AMG/S/RS i.. 6.3 AMG to potęga :D s-ka raczej za dużo nie pokaże przy niej...

żeby nie było wczoraj jeździłem S5 i ... się zbiera, ale... to tylko 4.2 ;)

Opublikowano

Dzięki za spota Pany :)

Fan jak dojechałeś ? bez problemów?

No niestety w Mc mięliśmy to samo Bartku. Samo odpięcie wtyczki nie pomogło. Najpierw kasowanie błędów - dopiero potem odpięcie wtyczki i wtedy jest OK.

Fan masz problemy po wirusie ?

Opublikowano

dajta chwile zara wrzuce swojego filma :cool1: :gwizdanie:

witam navigatora :naughty::cool1:

ledwo dojechałem :cool1:

Dzięki chłopaki za helpa :good: już przynajmniej wiem na czym stoje

dsc04756wszyscy.jpg

pisać mnie tu kto jest kto -

od lewej:

1.wiewior

2.RAKO

3.

Opublikowano

A Pepin z progu wychodzi? :polew: :polew:

Opublikowano

1 fotka jest ;)

Opublikowano

hehe ekipa na medal :naughty::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.