Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy ogólnopolski a kiedy piła??

piła 30.07-01.08.

trzeba kase szparać :polew:

jako organizator masz za free :decayed::naughty:

że jo że kto ?? :decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedy ogólnopolski a kiedy piła??

piła 30.07-01.08.

trzeba kase szparać :polew:

jako organizator masz za free :decayed::naughty:

no wjazd za free ale alko musi nam ktoś w końcu przywieźć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie dzięki za spocik , zajechaliśmy szczęśliwie i szybko :notworthy:

Pozdrowienia dla całej ekipy ! :decayed:

Zapraszamy do nas ! :tongue4:

Opublikowano

kiedy ogólnopolski a kiedy piła??

piła 30.07-01.08.

trzeba kase szparać :polew:

jako organizator masz za free :decayed::naughty:

że jo że kto ?? :decayed:

:cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie dzięki za spocik , zajechaliśmy szczęśliwie i szybko :notworthy:

Pozdrowienia dla całej ekipy ! :decayed:

Zapraszamy do nas ! :tongue4:

dzięks !!! :wink4::good:
Opublikowano

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

Opublikowano

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

on tego chyba jeszcze nie czytał :cool1:

Opublikowano

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

on tego chyba jeszcze nie czytał :cool1:

a to On umie czytać ?

Opublikowano

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

on tego chyba jeszcze nie czytał :cool1:

a to On umie czytać ?

:mysli: może składa literki w obrazki.. :kox:

Opublikowano

wrzuciłem kilka fotek ... [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

on tego chyba jeszcze nie czytał :cool1:

a to On umie czytać ?

:mysli: może składa literki w obrazki.. :kox:

chyba w procenty i promile :naughty::decayed:
Opublikowano

wrzuciłem kilka fotek ... [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

on tego chyba jeszcze nie czytał :cool1:

a to On umie czytać ?

:mysli: może składa literki w obrazki.. :kox:

chyba w procenty i promile :naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wrzuciłem kilka fotek ... [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

jeszcze 2 strony i Nikuś stawia flaszkę

on tego chyba jeszcze nie czytał :cool1:

a to On umie czytać ?

:mysli: może składa literki w obrazki.. :kox:

chyba w procenty i promile :naughty::decayed:

pewnie ma niezła czkawkę :D

Opublikowano

czyta czyta i nic nie piszę bo głupio mu :cool1::polew:

Opublikowano

w sumie jakby sie nie starał to itak będzie pierwszy więc wyjścia już nie m,a :decayed::polew:

Opublikowano

czyta czyta i nic nie piszę bo głupio mu :cool1::polew:

no to nie śmiejmy się z nieobecnego... wracamy do Pepina :evil:

joke :tongue4:

Opublikowano

a tak wogóle to mam za***iste miejsce na spota nad Wartą miejsca Full + możliwośc zrobienia grila i mecz siatkówki

Opublikowano

Panowie dzięki za spocik , zajechaliśmy szczęśliwie i szybko :notworthy:

Pozdrowienia dla całej ekipy ! :decayed:

Zapraszamy do nas ! :tongue4:

miło było poznać :rolleyes:

Opublikowano

ten kto trafi powinien dostać flachę bo w innym wypadku staniemy na 4499 stronie :polew: :polew:

Opublikowano

Na 2-jce leci TAXI3 ... już końcówka

Opublikowano

w sumie jakby sie nie starał to itak będzie pierwszy więc wyjścia już nie m,a :decayed::polew:

Fan właśnie o to chodzi działanie z zaskoczenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.