Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

:cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:51_________________________________________________podaj co najmniej 99 powodów dlaczego cie na spocie nie było :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

:cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:51_________________________________________________podaj co najmniej 99 powodów dlaczego cie na spocie nie było :gwizdanie:

kiedyś już zadałeś to pytanie :cool1: :>
Opublikowano

:hi:

:hi:

:cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:51_________________________________________________podaj co najmniej 99 powodów dlaczego cie na spocie nie było :gwizdanie:

kiedyś już zadałeś to pytanie :cool1: :>

no dobra może być 98 :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

powitalski :hi:

Opublikowano

Witam prezesów i prezeski :decayed:

:bry:

Opublikowano

powitalski :hi:

:naughty:

Witam prezesów i prezeski :decayed:

:bry:

cześć PSZ :gicior:
Opublikowano

Taki fajny spocik wczoraj a Ciebie nie było :decayed: :>

Opublikowano

Taki fajny spocik wczoraj a Ciebie nie było :decayed: :>

i bawi Cie to ?? bo mnie nie bardzo... :(
Opublikowano

Witam prezesów i prezeski :decayed:

:bry:

doberek panie ministrze :wink4:

Opublikowano

Taki fajny spocik wczoraj a Ciebie nie było :decayed: :>

i bawi Cie to ?? bo mnie nie bardzo... :(

no wiem no ...poprawie sie... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

tylko moge wam pozazdroscic :disgust:

Opublikowano

Witam prezesów i prezeski :decayed:

:bry:

doberek panie ministrze :wink4:

łoooo :embarrassed::dziura:

:decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:50_________________________________________________ale już jest 3 dniowy zaklepany :naughty::good:

Opublikowano

zerkalem wlasnie na fotki[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:52_________________________________________________ide po kawciora zaraz przypelzne :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:54_________________________________________________co nic nie skrobiecie ? :mysli:

Opublikowano

czekamy na Ciebie :decayed:

Opublikowano

zerkalem wlasnie na fotki[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:52_________________________________________________ide po kawciora zaraz przypelzne :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:54_________________________________________________co nic nie skrobiecie ? :mysli:

czekamy na Ciebie :> :naughty:
Opublikowano

Rakus co sie tak skradasz? :naughty:

Opublikowano

Rakus co sie tak skradasz? :naughty:

ja tak przed malutką czuje respekt :decayed::kox:
Opublikowano

zerkalem wlasnie na fotki[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:52_________________________________________________ide po kawciora zaraz przypelzne :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:54_________________________________________________co nic nie skrobiecie ? :mysli:

czekamy na Ciebie :> :naughty:

dziekuje bardzo :notworthy:, milo z waszej strony :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 08:08_________________________________________________

Rakus co sie tak skradasz? :naughty:

ja tak przed malutką czuje respekt :decayed::kox:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.