Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1272200266_by_Madarsko_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________1272140320_by_promks_500.jpg

ło koorwa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

zdrowa jak koń :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka chłopaki i dziewczyny jeśli są tu jakieś :hi:

Opublikowano

ja sem ale już sem idem :wink4:

więc dziś to już narty :hi:

Opublikowano

no sanki :hi:

ja oglądam Kolekcjonera kości :good:

Opublikowano

ja tvn turbo

Opublikowano

co tam leci :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________już widzę Legendy PRL

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj był ogólnie zły dzień najpierw poszedłem do samochodu patrze a tu dachówka mi spadał na drzwi od pasażera z tyłu ... odrapana wgniecione :disgust: 2 papierosy później pomyślałem pewnie w robocie też będzie syf i co zajechałem a tam srocze totalny zapieprz jakiego jeszcze nie było ...teraz zostało mi auto oddać do lakiernika :disgust:

Oby jutro było lepiej..... :confused4:

Opublikowano
:hi: co do car audio to tańsza wersja to Auto Radio na rogu św. Michała i Warszawskiej potem Anmark przy Abpa. Baraniaka a drożej to Audio Complex na Dąbrowskiego na Smochowicach
Opublikowano

:hi: co do car audio to tańsza wersja to Auto Radio na rogu św. Michała i Warszawskiej potem Anmark przy Abpa. Baraniaka a drożej to Audio Complex na Dąbrowskiego na Smochowicach

audio complex to już profesjonaliści - widziałem ich democar na którychś targach - byli na podium nawet,

podejrzewam że cennik też mają niewąski

Opublikowano

powitalski w piekny ranek :hi:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 07:45_________________________________________________czesc malenstwo ,co u ciebie?

Opublikowano

powitalski w piekny ranek :hi:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 07:45_________________________________________________czesc malenstwo ,co u ciebie?

jutro bedzie lepiej :cool1:
Opublikowano

powitalski w piekny ranek :hi:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 07:45_________________________________________________czesc malenstwo ,co u ciebie?

jutro bedzie lepiej :cool1:

no ja mysle ze bedzie lepiej :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 08:05_________________________________________________a gdzie reszta porannej zalogi :mysli:, wstawac spiochy szkoda dnia :brawo:

Opublikowano
:hi: witajcie kapeluszniki :decayed:
Opublikowano

quwa mialem tel. musze zapidalac do pracy

:kwasny:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 08:41_________________________________________________milego dzionka, narson

Opublikowano

car audio?

ja polecam mojego "sąsiada" DEMOCAR.

http://www.democar.pl

a druga opcja która polecam .. to jadąc obornicką w strone Obornik , za wiaduktem, za stacją benzynową po prawej stronie będzie taki namiot z car audio + obok sklep.. tam chłopaki się znają i drodzy nie są :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

car audio?

ja polecam mojego "sąsiada" DEMOCAR.

http://www.democar.pl

a druga opcja która polecam .. to jadąc obornicką w strone Obornik , za wiaduktem, za stacją benzynową po prawej stronie będzie taki namiot z car audio + obok sklep.. tam chłopaki się znają i drodzy nie są :hi:

no myślałem o nim, bo ... to sąsiad mojego dobrego kolegi ;) i on od niego brał głośniki suba itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.