Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie życie ... :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jutro do roboty wylatuje , plany sie pozmieniały więc na spotu mnie nie zobaczyta w najbliższym czasie.

prawdopodobnie do połowy czerwca :gwizdanie:

Madas widzisz znów nie wypaliło :confused4:

ale jak już wrócę to na 8 lub 10 tygodni wakacji :banan: więc mam nadzieje że wtedy dojdzie do skutku to spotkanie :naughty::kox:

Wracaj szybko i działamy... Boczki już uszykowane :)

Opublikowano

doberson wszystkim :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 07:47_________________________________________________

dobry dzień :notworthy:

czesc malenstwo, co tam? :wink4:

Opublikowano

cześć ranne ptaszki i ptaszynki :naughty:

Opublikowano

cześć ranne ptaszki i ptaszynki :naughty:

szesc zewszyno :naughty:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 07:59_________________________________________________co tam z ranca slychac u was?

Opublikowano

doberson wszystkim :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 07:47_________________________________________________

dobry dzień :notworthy:

czesc malenstwo, co tam? :wink4:

bedzie dobrze :>

cześć ranne ptaszki i ptaszynki :naughty:

cześć :hi:
Opublikowano

fan nam dzisiaj zaspal :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

czesc Łukasz :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:29_________________________________________________nie rozpisujecie sie moi drodzy z ranca za bardzo :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:32_________________________________________________czesc Michu, co sie tak skradasz :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:37_________________________________________________i uciekl :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:42_________________________________________________ja tez zaraz sie zwijam do pracy :disgust:

Opublikowano

jestem jestem :>

dopije kawkę i tez zmykam...

Opublikowano

jakies sniadanko jeszcze i spidalam[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:48_________________________________________________co u ciebie Michu?[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:49_________________________________________________spidalam, milego dzionka dla wszystkich[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 08:52_________________________________________________narson

Opublikowano

Siemanko :):bry:

Opublikowano
:siema: wolne dziś :kox:
Opublikowano

:siema: wolne dziś :kox:

jo tyż :decayed: jeszcze korzystam bo od wtorku korea wita :polew: :polew:
Opublikowano

jeszcze korzystam bo od wtorku korea wita :polew: :polew:

hę? :decayed:

Opublikowano

do Samsunga mykam :kox:

Opublikowano

do Samsunga mykam :kox:

to gratki :)

:polew:

Opublikowano

dzięki :wink4:

hahaha dobre do auta zapuszcze no nima bata :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do Samsunga mykam :kox:

to gratki :)

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 09:47_________________________________________________Ludzie to mają pomysły.... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.