Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łoo no to lipton , ale bedzie poprawiony soft czy zostajesz przy serii ?

będziemy grzebać za ok 2 miechy jak wróce z pracy

Opublikowano

aa w ogole jak z trakcją u ciebie bylo ?

Opublikowano
:bry: dla wszystkich
Opublikowano

cześc Malutka :hi:

Opublikowano

cześc Malutka :hi:

:hi:

a jednak ktoś jeszcze wstaje wcześniej :>

Opublikowano

gdyby nie praca to bym nie wstał :naughty: do 14 trzeba posiedzieć

Opublikowano

gdyby nie praca to bym nie wstał :naughty: do 14 trzeba posiedzieć

to nie najgorzej jak do 14-stej :) w moim zawodzie to inaczej wygląda :thumbdown:
Opublikowano

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

Opublikowano

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

no niech będzie :hi: :>
Opublikowano

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

no niech będzie :hi: :>

no mala korekta , doberczak ty malenka ptaszynko :wink4:

Opublikowano

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

no niech będzie :hi: :>

no mala korekta , doberczak ty malenka ptaszynko :wink4:

:shocked::embarrassed:
Opublikowano

:hi: dobry

ale sie pogoda zepsułą :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:40_________________________________________________

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

no niech będzie :hi: :>

no mala korekta , doberczak ty malenka ptaszynko :wink4:

:naughty:

ale posłodziłeś - oooooo malutka popij szybko bo sie przebiałczysz :decayed::polew:

Opublikowano

:hi: dobry

ale sie pogoda zepsułą :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:40_________________________________________________

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

no niech będzie :hi: :>

no mala korekta , doberczak ty malenka ptaszynko :wink4:

:naughty:

ale posłodziłeś - oooooo malutka popij szybko bo sie przebiałczysz :decayed::polew:

no bo Ty tak nie umiesz posłodzić :tongue4::polew:

PS- już popiłam :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aa w ogole jak z trakcją u ciebie bylo ?

pierwsze 2 biegi trakcji brak, na 3 sporadycznie zerwał [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:47_________________________________________________

] no bo Ty tak nie umiesz posłodzić :tongue4::polew:

PS- już popiłam :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

:cool1: :gwizdanie:

.....za dużo słodkiego źle wpływa na figure - dlatego ograniczam :tongue4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:50_________________________________________________sześć nike21

Opublikowano

:hi: dobry

ale sie pogoda zepsułą :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:40_________________________________________________

doberczak, ranne ptaszki :hi::wink4:

no niech będzie :hi: :>

no mala korekta , doberczak ty malenka ptaszynko :wink4:

:naughty:

ale posłodziłeś - oooooo malutka popij szybko bo sie przebiałczysz :decayed::polew:

czesc łobuzo, u mnie tez nie za fajna

Opublikowano

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

Opublikowano

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

nie jeszcze jestem, narazie zaweszam i nadrabiam. ale zaraz smigam po kawczaka i na inhalacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:55_________________________________________________a wracajac Macieju do tematu z PW to ja jestem za w 90 % :good:

chyba ta opcja byla by najlepsza zobaczymy co Madasek wyweszy

Opublikowano

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

nie jeszcze jestem, narazie zaweszam i nadrabiam. ale zaraz smigam po kawczaka i na inhalacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:55_________________________________________________a wracajac Macieju do tematu z PW to ja jestem za w 90 % :good:

będe pamiętał, jakby co dam znać organizacji rządzącej,

no ja raczej na 100% :naughty:

Opublikowano

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

nie jeszcze jestem, narazie zaweszam i nadrabiam. ale zaraz smigam po kawczaka i na inhalacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:55_________________________________________________a wracajac Macieju do tematu z PW to ja jestem za w 90 % :good:

będe pamiętał, jakby co dam znać organizacji rządzącej,

no ja raczej na 100% :naughty:

zjawic to sie zjawie na100%, tylko zostawilem te 10% na jakies niekontrolowane sprawy ktore moga wyniknac :cool1:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:09_________________________________________________

Piotrek poszedł pewno nakarmić raka :cool1:

ide też se jakąś kawe zaparzyć bo jeszcze sie nie obudziłem

nie jeszcze jestem, narazie zaweszam i nadrabiam. ale zaraz smigam po kawczaka i na inhalacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:55_________________________________________________a wracajac Macieju do tematu z PW to ja jestem za w 90 % :good:

będe pamiętał, jakby co dam znać organizacji rządzącej,

no ja raczej na 100% :naughty:

popisal, popisal i spidolil :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:19_________________________________________________albo poszedl na kawe do sasiadki :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:21_________________________________________________ja tez spidalam , czas popracowac troszke[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:26_________________________________________________milego dzionka dla wszystkich :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 08:27_________________________________________________narson

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.