Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielkie dzieki za goscine - :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pisać mnie tu kto jest kto -

od lewej:

1.wiewiór

2.RAKO

3.

Opublikowano

A Pepin z progu wychodzi? :polew: :polew:

:decayed:

SORRY pEPIN ALE TO UJĘCIE BYŁO LEPSZE :naughty:

Opublikowano

Jak wyjeżdżałem z KC to się chłopak spinał, ale nie mógł mnie zgubić hehehehehehehe....był nieźle wkuty..........

oj chyba Cię sprawdzał... albo koleś lekko nieogarnięty..

ten C kombi czy sedan ?? Szary / szaroniebieski , czy czarny ??

No też właśnie sam się dziwię :wink4:

mam oblatane AMG/S/RS i.. 6.3 AMG to potęga :D s-ka raczej za dużo nie pokaże przy niej...

żeby nie było wczoraj jeździłem S5 i ... się zbiera, ale... to tylko 4.2 ;)

No też właśnie sam się dziwię...

Opublikowano

Wielkie dzieki za goscine - :good:

miło było przywitać :naughty:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:34_________________________________________________

A Pepin z progu wychodzi? :polew: :polew:

:decayed:

SORRY pEPIN ALE TO UJĘCIE BYŁO LEPSZE :naughty:

Fan Ty też się załapałeś tylko jakiś niewyraźny jesteś... weź rutinoscorbin :kox:

Opublikowano

:hi: dzięki za spotkanie... :kox:

Zdjecie grupowe możesz wsadzić do działu ze zdjeciami teraz ładuje swoje zdjecie... :cool1:

( Rozlałem piwo na klawiature ) :polew:

Opublikowano

jakbyście chcieli zobaczyć jak wyglądam to jestem tu

:decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ekipam.jpg

Opublikowano

Pepin to jak na kibelku "na małysza" :polew:

Opublikowano

:hi: dzięki za spotkanie... :kox:

Zdjecie grupowe możesz wsadzić do działu ze zdjeciami teraz ładuje swoje zdjecie... :cool1:

( Rozlałem piwo na klawiature ) :polew:

tera nie dotykej bo cię kopnie :tongue4::polew:
Opublikowano

pisać mnie tu kto jest kto -

od lewej:

1.wiewiór

2.RAKO

3. przemo86

6. wicek2.8

Opublikowano

a teraz chłopaki poważna sprawa....

trzeba zebrać kasę na operację dla Fana - odcięcia ręki od twarzy.... :kox:

Opublikowano

Pepin to jak na kibelku "na małysza" :polew:

Cfaniak ... nie można być przeciętnym - trzeb asie wyrónić :)

Opublikowano

Pepin to jak na kibelku "na małysza" :polew:

Cfaniak ... nie można być przeciętnym - trzeb asie wyrónić :)

:good: brawo, polać mu :)

Opublikowano

A ja ciągle czekam na części, aż dotrą z dojczlandów, ale obiecuje, że jak mi tylko poskładają wynalazka, to się pojawie na spocie...

Opublikowano

Pepin to jak na kibelku "na małysza" :polew:

Bartas tylko to Tobie obsrywa buty :polew: :polew: :polew: :polew:

sorki Pepin :no:

Opublikowano

A Pepin z progu wychodzi? :polew: :polew:

nastepny żartowniś :P[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:44_________________________________________________

Pepin to jak na kibelku "na małysza" :polew:

Bartas tylko to Tobie obsrywa buty :polew: :polew: :polew: :polew:

sorki Pepin :no:

ale się gówniano wieczór zapowiada :)

Opublikowano

A Pepin z progu wychodzi? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::good:
Opublikowano

Pepin co porabiacie z Agatą w wekendzik Majowy??

Opublikowano

no to chyba dzisiaj 4500 stron pyknie :D ... no to za Adasia M.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.