Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:doh1: Tobie chyba nigdy nie odpiszę bo co włączam z powrotem strone ciebie już nie ma :kox: szybki jesteś

U mnie spoko dzisiaj wolne, Idę na urodzinową 18 :dance::ad::drunk: więc dzisiaj będą takie a nie inne manewry :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć wszystkim :hi: :hi:

a u mnie dzisiaj luźny dzień jak kilka ostatnich :)

Opublikowano

Madas w tym INTER CARS pracuje niedokształcona wiara, według pana z ktorym rozmawiałem nie mozna kupic samego kolka pasowego, tylko razem z pompa wspomagania :polew:. I na dodatek uparcie obstawia przy swoim. Zadzwoniłem do ASO na Krancowa i 62zl nowka. Panowie ze sklepu z ul. Glogowskiej-Audi czesci-nastepni "fachowcy" chcieli mi za 200-300 zl opylic i jeszcze musialbym czekac bo zamowic musza. Wpierali mi ze taka sama cene ASO ma, a nawet drozej. Co za swiat-masakra :no: :no: :no:

Opublikowano

marcin27 dlatego zawsze warto sprawdzić przynajmniej w 2 sklepach i w necie bo różnice są kolosalne i naciągaczy wielu

Opublikowano

Madas w tym INTER CARS pracuje niedokształcona wiara, według pana z ktorym rozmawiałem nie mozna kupic samego kolka pasowego, tylko razem z pompa wspomagania :polew:. I na dodatek uparcie obstawia przy swoim. Zadzwoniłem do ASO na Krancowa i 62zl nowka. Panowie ze sklepu z ul. Glogowskiej-Audi czesci-nastepni "fachowcy" chcieli mi za 200-300 zl opylic i jeszcze musialbym czekac bo zamowic musza. Wpierali mi ze taka sama cene ASO ma, a nawet drozej. Co za swiat-masakra :no: :no: :no:

masakra z tymi sklepami :thumbdown: wychodzi na to że zawsze warto sprawdzić w ASO :gwizdanie:
Opublikowano

No dokladnie, warto podzwonic podowiadywac sie. Za kolko zaplacilem dokladnie 61zl 11gr. Nowka ori. I kto by pomyslał ze w ASO najtaniej i od reki dostane :)

Opublikowano

ja tak samo miałem z szybąboczną po włamaniu .... na giełdzie i w u szybiarzy chcieli za boczną szybę 200 zł w górę ..... a w ASO zapłaciłem 113 zł i zapakowana w ori walizeczkę tekturową - klasa :good: :good: :good:

Opublikowano

Ja jak odbiore autko to podjade na Głogowska jutro uswiadomic tych fachowcow z rachunkiem z ASO, bo bardzo cwaniakowali wczoraj a Ja stałem i słuchalem tylko bo nie miałem jeszcze pojecia na jaki koszt mam sie nastawic. Jutro to Oni beda słuchac mnie :naughty:

Opublikowano

też bym tak zrobił .... bo im się wydaje że wiedzą wszystko :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

witaj :hi: :hi:

ja sam dzisiaj na posterunku :)

Opublikowano

siema Adaś

Opublikowano

u Was też taka posucha ?

Opublikowano

straszna jak zwykle

:wink4:

Opublikowano

aż dziwnie co :kwasny:

Opublikowano

wakacje

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 21:59_________________________________________________ale jakoś od zeszłego roku się sypie

Opublikowano

zgadza się ... zauważyłem .... myślę że wiara ma 1000 innych zajęć ...

Opublikowano

pogoń może za kasą

Opublikowano

kassa zawsze się przydaje ale są też przyjemności :naughty:

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 08:00_________________________________________________milego dzionka dla wszystkich[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 08:14_________________________________________________spidalam do pracy[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 08:15_________________________________________________narson

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.