Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobry :hi:, jak widze nie dla wszystkich :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 08:15_________________________________________________

Zwinęli mi w nocy auto - AUDI A4 B6 KOMBI - PZ 8535U jakby ktoś coś widział, please...

quwa ze takie k....... chodza po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 08:32_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinęli mi w nocy auto - AUDI A4 B6 KOMBI - PZ 8535U jakby ktoś coś widział, please...

Wspolczuje :wallbash: :wallbash:

Znam ten bol....

Czyje b5 widzialem w sobote w nocy w okolicach rynku??

Wracalem z imprezy.

Siwe b5 avant z ramkami. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinęli mi w nocy auto - AUDI A4 B6 KOMBI - PZ 8535U jakby ktoś coś widział, please...

kuurwa co jest ... znowu się zaczyna :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 13:28_________________________________________________Chris współczuję :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zna ktoś może dobrego mechanika który by mi pomógł znaleźć przyczynę drgania i buczenia? Typu sprawdzi erg, plecionkę, dwumasa itp. Niestety natrafiam na samych kiepskich... Ostatni stwierdził, że każdy by chciał mieć tak cichy samochód :blink:

A druga sprawa może ktoś miał już taki problem, mianowicie wymieniłem klocki i tarcze z przodu i podczas hamowania przy samym prawie już zatrzymaniu słychać jakby się ścierały (nie wiem jak to opisać jakby kamyczki dostały się, coś w tym stylu). Mechanik sprawdzał i niby klocki i tarcze są ok. Nie wspomnę, że piszczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zna ktoś może dobrego mechanika który by mi pomógł znaleźć przyczynę drgania i buczenia? Typu sprawdzi erg, plecionkę, dwumasa itp. Niestety natrafiam na samych kiepskich... Ostatni stwierdził, że każdy by chciał mieć tak cichy samochód :blink:

A druga sprawa może ktoś miał już taki problem, mianowicie wymieniłem klocki i tarcze z przodu i podczas hamowania przy samym prawie już zatrzymaniu słychać jakby się ścierały (nie wiem jak to opisać jakby kamyczki dostały się, coś w tym stylu). Mechanik sprawdzał i niby klocki i tarcze są ok. Nie wspomnę, że piszczą...

Ad.1

http://rankingwarsztatow.pl/szczegoly_warsztatu.php?id=21812

Wojtek - możesz się powoływać na czarne Audi 3.0TDI

(niestety wyprowadzili się poza Poznań - nie znam nowego adresu - wcześniej byli na Kopaninie)

W Poznaniu Nikuś ma kogoś na Grunwladzie[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:33_________________________________________________

Siemanko

czy to ktoś od nas miał "wejście smoka "

http://www.youtube.com/watch?v=064T4F1M5oc&feature=related

jedyne kabrio jakie kojarzę ma Dziubal ze Style, ale jest srebrne i nie S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu Nikuś ma kogoś na Grunwladzie

Podziękuję... Byłem i jak wymieniał mi sprzęgło w lagunie to zerwał linkę od prędkościomierza i tłumaczył że była zardzewiała, a nigdzie nie było rdzy. Następnie jak pedał chodził ciężko to twierdził, że linka od sprzęgła jest do wymiany, a nawet jej nie sprawdził co oczywiście nie było prawdą. Jak byłem audiczką żeby te właśnie buczenie itp. poszukał i wyregulował drzwi oraz poprawił wtyczkę od air baga to tylko wtyczkę ruszył, a reszty nie... :disgust:

Ale dzięki za namiary.

P.S W okolicach Poznania też mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S W okolicach Poznania też mogą być.

To w linku masz aktualną komórkę do Wojtka, a warsztat gdzieś za autostradą w kierunku na Katowice.

http://rankingwarsztatow.pl/szczegoly_warsztatu.php?id=21812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin listonosz coś przytargał ? :naughty:

Nadal nic ... właśnie dzwoniłem do domu,

może mam lepszy wosk i pochłaniam wiązkę pomiarową :D .. polecam Collonite - a nie jakieś Magłajersy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...