Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak na oko 1.5-2m :mysli:

co do kabli to ja mam dwie pary w tym jedne ze 3 metry mają

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może podjedziemy na spocik szybki do Pawła żeby mu auto odpalić :naughty:

Opublikowano

ja za chwile jade do lubonia to moge podskoczyć

Opublikowano

Pawlik powiedział że dziekuje i że w piątek bardzo by prosił o te kable.....Mlody będziemy w kontakcie ok?? :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 15:21_________________________________________________

ja za chwile jade do lubonia to moge podskoczyć

a tak na marginesie co Ty będziesz robił w Luboniu na moim rewirze :mysli:

Opublikowano

musze jechać do kumpla (tego od komisu co wczoraj pisałem) dać mu CB bo jedzie w góry

Opublikowano

Panowie, pewnie już dzisiaj ostatnie wejście więc życzę w Nowym 2009 roku dużo zdrowia, zadowolenia z życia no i kasy :)

Pozdro dla wszystkich

Bart vel Vario

Opublikowano

dobra pany, ja spadam i jak bym czasem dziś tutaj nie zawitał to życze szampańskiej zabawy! a co do piątku Madas to najwyżej zadzwoń to podjade do was z tymi kablami

Opublikowano

dzieki Bartek :)

ja tez Wam wszystkim zycze szczesliwego nowego i samych sukcesow w nadchodzacym 2009 :good: pomysle o Was o polnocy :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 15:37_________________________________________________ja jak odparuje to tez podjade :)

Opublikowano

Panowie, pewnie już dzisiaj ostatnie wejście więc życzę w Nowym 2009 roku dużo zdrowia, zadowolenia z życia no i kasy :)

Pozdro dla wszystkich

Bart vel Vario

dzięki Bartek i wzajemnie :hi:

dobra pany, ja spadam i jak bym czasem dziś tutaj nie zawitał to życze szampańskiej zabawy! a co do piątku Madas to najwyżej zadzwoń to podjade do was z tymi kablami

spoko Mlody zdzwonimy się i baw się dobrze ....może wlecę na kielicha :gwizdanie:

Opublikowano

wpadaj Adas do nas :) bedzie fajnie :good:

Opublikowano

wpadaj Adas do nas :) bedzie fajnie :good:

żeby to było takie proste Michał to z wielką przyjemnością ...ale za rok już Julka będzie miała dwa latka to sam coś organizuje i na pewno jesteście zaproszeni :naughty::kox:

Opublikowano

a tak na marginesie co Ty będziesz robił w Luboniu na moim rewirze :mysli:

do tego bez zgody adasia :cool1:

Opublikowano

wpadaj Adas do nas :) bedzie fajnie :good:

żeby to było takie proste Michał to z wielką przyjemnością ...ale za rok już Julka będzie miała dwa latka to sam coś organizuje i na pewno jesteście zaproszeni :naughty::kox:

trzymam za slowo... :cool1: a pamietliwa ze mnie bestia :evil:

Opublikowano

o moderatore się pojawił :gwizdanie:

Opublikowano

o moderatore się pojawił :gwizdanie:

no,musze zerkac czy tu jakas rewolucja sie nie szykuje :cool1:

Opublikowano

nie ....bez obaw ...a co cykora łapiecie :naughty:

Opublikowano

wpadaj Adas do nas :) bedzie fajnie :good:

żeby to było takie proste Michał to z wielką przyjemnością ...ale za rok już Julka będzie miała dwa latka to sam coś organizuje i na pewno jesteście zaproszeni :naughty::kox:

trzymam za slowo... :cool1: a pamietliwa ze mnie bestia :evil:

no ja również zapraszam na kielicha a co do przyszłego roku to już wpisuje sobie w kajecik :)

Opublikowano

nie dam rady na dwie imprezy się wyrwać do Ciebie Mlody i do Nikiego :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 16:55_________________________________________________aaa żesz orzeszek toć Wy na tej samej imprze będziecie :tongue4:

Opublikowano

to zrobimy jedna wielka impre u mnie :naughty:

Opublikowano

ułatwimy Ci to bo z Nikeim bawimy sie razem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.