Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szklanka?:mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra pany! ja spadam. szczęśliwego nowego i miłej zabawy :)

Opublikowano

dzieki mlody-wzajemnie :naughty:

Opublikowano

no to imlej zabawy [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 18:36_________________________________________________

koleżanka, szklanka i kochanka :gwizdanie:

nie lapiecie?

Opublikowano

nie znam tekstu... :mysli:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 19:27_________________________________________________ja juz zmykam... do jutra lub do piatku :decayed: nie wiem kiedy skoncze chlac :polew:

Opublikowano

wszystkiego najlepszego w nowym roku dla was wszystkich

zdrowia, milosci i kasy... :naughty:

...i oby ekipa nam sie tak wspaniale rozwijala jak do tej pory :kox:

Opublikowano

Witam wszystkich w nowy rok :hi:

Jak tam po imprezkach :naughty::mysli:

Nike gratuluje :gwizdanie:

Opublikowano

część adam. Ja nowy rok powitałem kompotem z truskawek. Ledwo co wytrzymałem do 24. Jak tak patrzyłem to słabo strzelali w luboniu, sporadycznie widziałem jak jakaś rakieta leci w powietrze.

Opublikowano

no w sumie w Luboniu wielkich fajerwerków nie było ..... ja sobie z córeczką i żoną spędziłem miły wieczór ...no i u sąsiadów na chwile byliśmy ...i jest spoko :kox:

Opublikowano

dzieki Adam :> jutro zrobie przelew wiec mysle ze w poniedzialek tez bede na rozowo :gwizdanie:

my jeszcze pijemy-dzisiaj robimy after i do jutra dajemy czadu! :good::naughty::kox:

pozdro ode mnie, mlodego i Bartka :hi::naughty:

Opublikowano

dzięki chłopaki i dzieki za pamięć wczoraj w nocy ....mile mnie zaskoczyliście :)

Opublikowano

o kolegach sie pamieta :> czekamy na kolejnego sylwka-tego obiecanego u Ciebie... :cool1: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 18:18_________________________________________________a planujesz remont?? bo tutaj lampa padla, elewacja do malowania, i straty osobiste (siniaki, bole miesni) ale bole glowy przedewszystkim :) [br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 18:19_________________________________________________dobra mykam pic dalej... do jutra :hi:

Opublikowano

będę planował ale nie na chacie bo 46m to trochę nie realne ..... mam prawie rok żeby coś wymyślić :mysli:

Opublikowano

dobry

i jak nowy rok mija? :cool1:

Opublikowano

dobry

i jak nowy rok mija? :cool1:

pomalutku :naughty:

Opublikowano

Siemka w 2009 - fajnie biało się zrobiło :) nigdy nie byłem tak trzeźwy w sylwestra :(

Pozdro

Opublikowano

Siemka w 2009 - fajnie biało się zrobiło :) nigdy nie byłem tak trzeźwy w sylwestra :(

Pozdro

Vario jechałem dzisiaj koło Ciebie ul. Leszka ...pozdrawiam

Opublikowano

adam jutro dam tobie znać o której z młodym byście mogli podjechac. Oczywiście jak będę w stanie dojść do samochodu. Dziś zrobiłem mały spacer po dworze i tak nie za dobrze ze mną było, szybko opadłem z sił. Na parking do auta mam kawałek drogi. Pierwszy śnieg a moje quattro nie żyje. Co gorsza obawiam się że nie będę w stanie w obecnym stanie poszaleć za kierownicą.

Opublikowano

Paweł pewnie że daj znać wpadniemy i odpalimy Ci furkę a Ty odpoczywaj....a Quattro jeszcze nie raz wypróbujesz :naughty:

Opublikowano

dzien doberek :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.