Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mówią że luboń to gdzieś w Afryce wiec kto wie :gwizdanie: :kox::cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

luboń w Libanie :naughty: mafia zamachy :naughty: uważaj jak jedziesz przez luboń :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz że mówią ze każdy z dębca to przestępca :cool1: więc Ty też uważaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz że mówią ze każdy z dębca to przestępca :cool1: więc Ty też uważaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

oj oj wiem sam tam trochę mieszkałem :naughty: chyba zapomniałeś :gwizdanie:

Opublikowano

na dębcu?

Opublikowano

nawet nie wiesz że Twoje siostry z Lubonia mają bomby w chacie na specjalne okazje :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie tez pruszy... :gwizdanie: furke mam cala zasypana :) ale i tak wciaz jest za malo zeby sie poslizgac... :mysli:

Opublikowano

na dębcu?

świerczewo i dębiec to jedna ekipa :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

lece na obiad bede później :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 13:47_________________________________________________

na dębcu?

świerczewo i dębiec to jedna ekipa :naughty: :gwizdanie:

prawie, ale prawie robi wielką różnice :kox:

Opublikowano

uważaj na kominy :tongue4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 13:48_________________________________________________noooo śniegu coraz więcej :naughty:

Opublikowano

u mnie przybylo 3mm... na parapecie :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 14:21_________________________________________________teraz juz ledwo pruszy... jak tak dalej pojdzie to sie poslizgamy ale w przyszly weekend :polew:

Opublikowano

u nas też już słabieńko :mysli:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 14:24_________________________________________________ale w tym momencie zaczęło naparzać :shocked:

Opublikowano

nike przeprowadź sie bardziej na południe bo u mnie i madasa nadal pada :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie teraz wiecej z dachu zwiewa niz z nieba leci :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 14:40_________________________________________________ale dobrze ze cos pada i ze jest na minusie to sie utrzyma... :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich... :hi:

nike21 można się już teraz ślizgać ja się wczoraj ślizgałem na placu koło Selgrosa... :kox:

Tam gdzie ostatni spot był.. :) :gwizdanie:

Żadnego auta na parkingu (była godzina 20 z minutami) śnieg ładnie ubity i sporo miejsca wiec ... jak miałem nie skorzystać ;):naughty:

Opublikowano

dzisiaj mamy w planach wieczorny spot na parkingu przed Auchan :) piszesz sie?

Opublikowano

dzisiaj mamy w planach wieczorny spot na parkingu przed Auchan :) piszesz sie?

tylko tu już nic nie pada koło auchan :mysli:

Opublikowano

caly czas troszke popada i przestaje... znow popada i przestaje... ale moze tak czy siak sie dzisiaj gdzies spotkamy? jak nie da rady sie poslizgac to sobie pogadamy :)

Opublikowano

caly czas troszke popada i przestaje... znow popada i przestaje... ale moze tak czy siak sie dzisiaj gdzies spotkamy? jak nie da rady sie poslizgac to sobie pogadamy :)

jestem za :)

Opublikowano

możemy się spotkać koło auchan :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.