Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba tak bedzie najlepiej jesli chodzi o warstwe sniegu... mlody jedzie zawiesc rodzicow na jakies balety na 19 wiec mozna sie w sumie jakos po 19 umowic na auchan ale ma mi jeszcze dac znac jak z tym sniegiem sprawa wyglada... :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest troche śniegu :)

Opublikowano

to dogadam sie z mlodym na ktora sie wyrobi do komornik i dam znac :gwizdanie:

ciekawe czy mi furacz odpali bo juz 3 dni stoi :mysli:

Opublikowano

to dogadam sie z mlodym na ktora sie wyrobi do komornik i dam znac :gwizdanie:

ciekawe czy mi furacz odpali bo juz 3 dni stoi :mysli:

no ciekawe pewnie tak... świece zmieniałeś ...aku też sprawny więc czemu nie :naughty:

Deszczu zagadaj z bratem żeby spadł jeszcze trochę :gwizdanie:

Opublikowano

Deszczu zagadaj z bratem żeby spadł jeszcze trochę :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

A więc z NIKE dogadaliśmy sie i spotykamy sie tak 19:20, 19:30 pod norauto w komornikach :) zapraszamy wszystkich :)

Opublikowano

będę :cool1:

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

Opublikowano

dobry dobry :hi: jak tam w UK? :cool1:

Opublikowano

dobry dobry :hi: jak tam w UK? :cool1:

ocieplilo sie troche 7C :cool1:

Opublikowano

a my pojechalismy sie poslizgac... okazalo sie za parking czarny wiec poszlismy do Kandulskiego na kawe :decayed: a jak wracalismy to snieg zaczal napier**** ze ho ho... teraz Poznan jest bialy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

a my pojechalismy sie poslizgac... okazalo sie za parking czarny wiec poszlismy do Kandulskiego na kawe :decayed: a jak wracalismy to snieg zaczal napier**** ze ho ho... teraz Poznan jest bialy :naughty: :gwizdanie:

to moze ja przeczekam, jakies mrozy zapowiadaja w PL :mysli:

Opublikowano

przyjedz :> poslizgamy sie wszyscy razem... :cool1:

Opublikowano

Nike, Bartas, Mlody, Kriss, Citroen, kolega z laską dzieki za mały spocik ..... w auchan szkoda że wcześniej nie napadało....

Musashi witaj na forum w polsce :hi:

Opublikowano

kriss i citroen to ten sam... :naughty::cool1:

Opublikowano

kriss i citroen to ten sam... :naughty::cool1:

aha....a on z Bartasem i Mlodym ślizgają się na panoramie :naughty:

Opublikowano

Nike, Bartas, Mlody, Kriss, Citroen, kolega z laską dzieki za mały spocik ..... w auchan szkoda że wcześniej nie napadało....

Musashi witaj na forum w polsce :hi:

witojcie, witojcie, a jak sie czuja walki napedowe :cool1:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 21:53_________________________________________________

kriss i citroen to ten sam... :naughty::cool1:

aha....a on z Bartasem i Mlodym ślizgają się na panoramie :naughty:

kiedys tam smignalem wieczorkiem, przyleciala ochrona i mnie wywalila

Opublikowano

no co TY trzeba było powiedzieć że ćwiczysz na mistrzostwa świata :tongue4:

Opublikowano

kolega z laską

a cos ma z noga? :cool1:

Opublikowano

kolega z laską

a cos ma z noga? :cool1:

:disgust: cwaniaczek dajesz 2 dychy :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.