Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz ja jestem glodny wiec zalatw cos i przyjezdzaj :> :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz ja jestem glodny wiec zalatw cos i przyjezdzaj :> :polew:

nie mogę ....ja sobie frytki zaraz smażę :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 23:10_________________________________________________spadam Michał ...pozdrów Mlodego ....do jutra :hi:

Opublikowano

dziekowka... ja zaraz tez-juz padam na twarz

do jutra i smacznych frytek tylko sie za bardzo na noc nie obzeraj :gwizdanie:

Opublikowano

żegnam, ja już w domu i ide spać :)

trzymajcie sie i do juterka... hmm... a raczej już do dzisiaj :)

Opublikowano

Siemanko wszystkim :hi:

Opublikowano

siema...zasypało Was?? ja już po 1 upalaniu na śniegu :kox:

Opublikowano

dobry, ale dziś cisza, jeszcze chyba wszyscy śpią. A ja co tak sam będę siedział. Idę sobie kompa odpalic i pograć w coś, może gta 4

Opublikowano

siema...zasypało Was?? ja już po 1 upalaniu na śniegu :kox:

kurcze słabiutko ....a liczyłem że będzie biało na maxa i śmigne sobie na parking Auchan a tu 20 mm śniegu :mysli:

a u Was ile białego??

Opublikowano

...u nas też słabo , ale da się bokiem polatać :wink4:

Opublikowano

ive - a gdzie ty jesteś że latasz po śniegu? Ja jeszcze przez okno nie wyglądałem ale chyba za dużo u nas niema

Opublikowano

Piechol się pojawił ...pewnie u nigo w Ślesinie śnigu po pachy :naughty:

Opublikowano

adam daj znać jak będziesz leciał na parking auchan. Z chęcią się dołącze by troszkę poszaleć. Tylko nie dziś.zapowiadali na dziś opady w poznaniu więc może wieczerem albo jutro będzie wystarczająca warstwą śniegu

Opublikowano

Piechol się pojawił ...pewnie u nigo w Ślesinie śnigu po pachy :naughty:

siema :hi: nawet nie wiem jak w Ślesinie, bo od sylwestra siedzę w Poznaniu :wink4: a tu faktycznie średnio :disgust:

Opublikowano

ive - a gdzie ty jesteś że latasz po śniegu?

w Tbg jestem , wczoraj trochę sypało i można było się pobawić , dzisiaj juz lipka bo wszystko rozjeżdżone :chytry:
Opublikowano

adam daj znać jak będziesz leciał na parking auchan. Z chęcią się dołącze by troszkę poszaleć. Tylko nie dziś.zapowiadali na dziś opady w poznaniu więc może wieczerem albo jutro będzie wystarczająca warstwą śniegu

poczekamy na opady i wtedy się zgadamy na auchan pewnie Nike i Mlody z Bartasem też pojadą...

Opublikowano

powitac :hi:

oczywiscie ze pojedziemy... :) tez caly czas czekamy na taka okazje :naughty:

Opublikowano

siemka :hi: co do auchana to dajcie tylko znać i lecimy :) może nawet dzisiaj bo ja dziś nie bede pił bo dziś znowu jako driver robie, ale tym razem rodziców na imprezę wiozę

Opublikowano

spoko mlodzik ale jak narazie opadów nima :gwizdanie:

Opublikowano

EJ!!! u mnie zaczęło padać :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

ej oż w morde u mnie też ....bo jak napisałeś to aż poszedłem zobaczyć do okna w końcu mieszkasz z 2 km ode mnie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.