Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:09_________________________________________________

ja też nie używam CB :)

ja uzywam i szczerze mowiac uratowalo mi nie raz d..... :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:10_________________________________________________

mam na godzine +premia uznaniowa, ale to drugie to raczej dowcip :wink4:

no to fakt. gorzej troche. a musisz siedziec w pracy dluzej tyle ile wymagaja czy sam decydujesz?

z premiami niestety tak juz jest, z reguly sa dobre checi. :confused4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 09:40_________________________________________________

czołem :hi:

no czesc. :hi:

musze siedziec az nie skoncze, oczywiscie nad, nadgodziny dostajesz na reke bez kwitka :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:13_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka. narson

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też nie używam CB :)

ja uzywam jezeli nie zapomne zalozyc.

ja uzywam i szczerze mowiac uratowalo mi nie raz d..... :wink4:

mnie CB tez nie raz uratowalo pare groszy. ale to nie 100% policja tez wyposazyla sie w CB i podaje bledne komunikaty. trzeba co jakis czas potwierdzac. najlepiej od jadacego z przeciwka.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:47_________________________________________________

musze siedziec az nie skoncze, oczywiscie nad, nadgodziny dostajesz na reke bez kwitka :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:13_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka. narson

no to faktycznie, mozna dostac w tylek, :confused4: dobrze ze sie to przeklada na profity :naughty:

Opublikowano

wiedziałem, że tej prowokacji to nie oprzesz się :P

trzeba na zloty jeździć :P

Opublikowano

wiedziałem, że tej prowokacji to nie oprzesz się :P

trzeba na zloty jeździć :P

no to ze zlotu fotka nie jest :decayed:

BTW. monitor naprawilem. :decayed:

Opublikowano

wiedziałem, że tej prowokacji to nie oprzesz się :P

trzeba na zloty jeździć :P

no to ze zlotu fotka nie jest :decayed:

BTW. monitor naprawilem. :decayed:

zloty na A4 przecież się nie kończą :P

Opublikowano

możemy zawsze wszyscy na narty uderzyć w ramach spotu :)

Opublikowano

możemy zawsze wszyscy na narty uderzyć w ramach spotu :)

rozumiem, że piszesz o męskim wyjeździe ?

Opublikowano

myślałem że całymi rodzinami ale w męskim gronie jedynie też bardzo chętnie :)

Opublikowano

możemy zawsze wszyscy na narty uderzyć w ramach spotu :)

rozumiem, że piszesz o męskim wyjeździe ?

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

możemy zawsze wszyscy na narty uderzyć w ramach spotu :)

rozumiem, że piszesz o męskim wyjeździe ?

:naughty: :naughty: :naughty:

czyli wódka, konserwy i kobity bez przerwy :D

Opublikowano

możemy zawsze wszyscy na narty uderzyć w ramach spotu :)

rozumiem, że piszesz o męskim wyjeździe ?

:naughty: :naughty: :naughty:

czyli wódka, konserwy i kobity bez przerwy :D

i zobowiązań :decayed:

Opublikowano

możemy zawsze wszyscy na narty uderzyć w ramach spotu :)

rozumiem, że piszesz o męskim wyjeździe ?

:naughty: :naughty: :naughty:

czyli wódka, konserwy i kobity bez przerwy :D

i zobowiązań :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co sie tak czaicie?

Opublikowano

kto ? :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie :cool1:

Opublikowano

no co śpicie ? :P

Opublikowano

gdzie tam :tongue4:

byl czas na literature :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.