Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobry[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 19:29_________________________________________________mam nadzieje że jutro frekwencja dopisze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to ja zadecyduje sam o miejscu, uważam że dzisiaj możemy sie spotkać KC bo pogoda jest dosyć niepewna

Adaś zmień w podwieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dzisiaj będzie na spocie bo coś nikt się nie deklaruję oprócz mnie i Młodzika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 13:53_________________________________________________

ja do KC nie wjadę :thumbdown:

nie wjedziesz? :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 13:58_________________________________________________BTW jak tam chetni na spota? :mysli:

jezeli mamy sie spotkac w czwórkę czy trojke to moze sie spotkamy gdzies blizej nas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. rowniez dziekuje wszystkim za spota. :)

bylo milo sie spotkac no i poznac nowych kolegow. :good:

mam nadzieje ze wkrotce spotkamy sie na kolejnym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj był drobny spot i dobry mus truskawkowy :)

a po drodze na Niestachowskiej do goniłem byłą Młodzikową i Roberta ... nawet chwilę jechałem równo z nim

ale był tak skupiony na jeździe że nie odwrócił głowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie tluklem bulgarska i jakims durnym objazem, w ZDM pracuja debile. :kwasny:

a ja tak sobie myślę, że może lepiej raz a dobrze .. i tyle remontów rozpoczęli,

no jedynie to szkoda, że MPK nie wyrabia, bo jakby podczas tych remontów tramwaje jeździły szybciej i terminowo,

to nawet bym się przesiadł i pewnie zaoszczędził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi moim lujem nie wjadę, jedynie to do Malty na poziom 0

przecież nie musisz wjeżdzać do środka tylko zostawić auto na zewnątrz i przyjść do nas - dla chcącego nic trudnego[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:18_________________________________________________

a ja sie tluklem bulgarska i jakims durnym objazem, w ZDM pracuja debile. :kwasny:

a ja tak sobie myślę, że może lepiej raz a dobrze .. i tyle remontów rozpoczęli,

no jedynie to szkoda, że MPK nie wyrabia, bo jakby podczas tych remontów tramwaje jeździły szybciej i terminowo,

to nawet bym się przesiadł i pewnie zaoszczędził :)

ja coraz częściej pieszo chodze bo dochodzę szybciej i taniej do celu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ja coraz częściej pieszo chodze bo dochodzę szybciej i taniej do celu :decayed:....

to jak szybko dochodzisz to nie tylko Twoja sprawka :P [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:24_________________________________________________Zlot starego klubu właśnie się zakończył ... alternatywa do 400m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z trasy z przygodami - wystrzał lewej przedniej opony przy 150 km/h :shocked: na A8 - Obwodnicy Wrocka akurat na tym wielkim moście. Na szczęście nic się nie stało a 5 osób w aucie było.

Jechałem rodziców Vectrą więc dalsza trasa do Poznania na dojazdówce :kox: nie ma jak to Audi.

Zmiana opony na pasie awaryjnym autostrady dodaje dreszczyka emocji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::cool1:

:siema:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:51_________________________________________________

Ja właśnie wróciłem z trasy z przygodami - wystrzał lewej przedniej opony przy 150 km/h :shocked: na A8 - Obwodnicy Wrocka akurat na tym wielkim moście. Na szczęście nic się nie stało a 5 osób w aucie było.

Jechałem rodziców Vectrą więc dalsza trasa do Poznania na dojazdówce :kox: nie ma jak to Audi.

o kurcze. dobrze ze nic sie nie stalo.

a targnelo mocno autem? :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:52_________________________________________________

....ja coraz częściej dochodzę szybciej :decayed:....

to jak szybko dochodzisz to nie tylko Twoja sprawka :P

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...