Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co do wyjazdu z grupa z lubuskiego to dobry pomysl moim zdaniem panie Adamie :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 10:06:32_________________________________________________Oczywiscie na zlot do Bukowiny

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co do wyjazdu z grupa z lubuskiego to dobry pomysl moim zdaniem panie Adamie :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 10:06:32_________________________________________________Oczywiscie na zlot do Bukowiny

no to się cieszę że pomysł się podoba :kox:

Opublikowano

umowimy sie i polecimy w kilkanascie autek :) bedzie mega wypas korowod :gwizdanie:

Opublikowano

umowimy sie i polecimy w kilkanascie autek :) bedzie mega wypas korowod :gwizdanie:

ja oczywiście za Wami daleko :gwizdanie:

Opublikowano

umowimy sie i polecimy w kilkanascie autek :) bedzie mega wypas korowod :gwizdanie:

ja oczywiście za Wami daleko :gwizdanie:

to najwyżej poczekasz w jakiejś knajpie i jak chłopaki będą wracać, to się z nimi zabierzesz hyhyhy :polew::decayed:
Opublikowano

ja oczywiście za Wami daleko :gwizdanie:

to najwyżej poczekasz w jakiejś knajpie i jak chłopaki będą wracać, to się z nimi zabierzesz hyhyhy :polew::decayed:

aż tak wolno jechać nie będę :tongue4: a w knajpie wizyty i tak będą więc kto wie może zabiorę się z nimi w drodze powrotnej.... :naughty: a Ty nie wal ściemy Tomek tylko jedź znami obiboku :naughty::tongue4:

Opublikowano

nie lubię Waszego towarzystwa , bo się ze mnie śmiejecie ;( :polew: :polew:

Opublikowano

dobry

Opublikowano

nie lubię Waszego towarzystwa , bo się ze mnie śmiejecie ;( :polew: :polew:

:shocked: to nie z Ciebie :naughty::kox:

Opublikowano

nie lubię Waszego towarzystwa , bo się ze mnie śmiejecie ;( :polew: :polew:

:shocked: to nie z Ciebie :naughty::kox:

a z kogo?? cześć Wodzu
Opublikowano

Smieszny- zapal swiatlo :cool1:

Opublikowano

nie lubię Waszego towarzystwa , bo się ze mnie śmiejecie ;( :polew: :polew:

:shocked: to nie z Ciebie :naughty::kox:

a z kogo?? cześć Wodzu

każdy z każdego :kox: no cześć "Wielka Łapa" :polew:

Opublikowano

nie lubię Waszego towarzystwa , bo się ze mnie śmiejecie ;( :polew: :polew:

:shocked: to nie z Ciebie :naughty::kox:

a z kogo?? cześć Wodzu

siemka Ive.

BTW- zbieram ochotnikow na noworocznego Bana :decayed:

Opublikowano

ja ja piszę się :kox:

Opublikowano

każdy z każdego :kox: no cześć "Wielka Łapa" :polew:

Witaj "zawsze pod wiatr" :cool1:

Opublikowano

każdy z każdego :kox: no cześć "Wielka Łapa" :polew:

Witaj "zawsze pod wiatr" :cool1:

:mysli:

Opublikowano

Twojego Bana zawsze przyjmę mężnie na Madasa klatę :decayed::polew:

Opublikowano

Twojego Bana zawsze przyjmę mężnie na Madasa klatę :decayed::polew:

znaczy wolałbyś na cycki kobiece pewnie :gwizdanie: i czemu akurat na moją gładką klate :mysli:

Opublikowano

. no bo masz gładką i ban po niej zleci, a ja mam owłosioną i mi się ban przyklei - nie kumasz czy co??!! :decayed:

Opublikowano

. no bo masz gładką i ban po niej zleci, a ja mam owłosioną i mi się ban przyklei - nie kumasz czy co??!! :decayed:

cwaniak już mi wisisz na dzień dzisiejszy 120 zl :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.