Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czołem! filmik zaraz będzie

a kriss mnie męczy żebym poprawił wypowiedź pawlika bo tam było kangoo a nie berlingo :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czołem! filmik zaraz będzie

a kriss mnie męczy żebym poprawił wypowiedź pawlika bo tam było kangoo a nie berlingo :)

poważnie :polew:

Opublikowano

czołem! filmik zaraz będzie

a kriss mnie męczy żebym poprawił wypowiedź pawlika bo tam było kangoo a nie berlingo :)

poważnie :polew:

moze multipla :cool1:

Opublikowano

czołem! filmik zaraz będzie

a kriss mnie męczy żebym poprawił wypowiedź pawlika bo tam było kangoo a nie berlingo :)

poważnie :polew:

moze multipla :cool1:

boniu tylko nie multiplak :sick3:

Opublikowano

dobra, ja zmykam spać, dość natrzaskałam dziś postów :evil:

dobranoc wszystkim :)

Opublikowano

ooo to widze ze kriss sie w koncu auta doczekal :naughty:

Opublikowano

czołem! filmik zaraz będzie

a kriss mnie męczy żebym poprawił wypowiedź pawlika bo tam było kangoo a nie berlingo :)

poważnie :polew:

moze multipla :cool1:

boniu tylko nie multiplak :sick3:

co jakies koszmary? :decayed:

Opublikowano

koszmary to ja miałem jak w szachy grałem :kox:

Opublikowano

oh, taka mała różnica, prawie niezauważalna :D

Opublikowano

AHA tak wogóle to dzięki za spota :)

Opublikowano

AHA tak wogóle to dzięki za spota :)

teraz już się nie liczy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 23:29_________________________________________________ja w sumie miałem dzisiaj dwa spoty :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

madas ty tak nie szalej z tymi spotami, bo ive i musashi poczuja sie zagrozeni :kox:

Opublikowano

madas ty tak nie szalej z tymi spotami, bo ive i musashi poczuja sie zagrozeni :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

koszmary to ja miałem jak w szachy grałem :kox:

ze grasz w multipli?

Opublikowano

madas ty tak nie szalej z tymi spotami, bo ive i musashi poczuja sie zagrozeni :kox:

:evil: :evil: no wiesz Ty co :tongue4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 23:33_________________________________________________

koszmary to ja miałem jak w szachy grałem :kox:

ze grasz w multipli?

cwaniak za dużo siana masz :gwizdanie:

Opublikowano

ups, zapomniałem jeszcze o Yelo

Opublikowano

madas ty tak nie szalej z tymi spotami, bo ive i musashi poczuja sie zagrozeni :kox:

hyhy, sam dzisiaj zaliczylem spota :cool1:

Opublikowano

pewnie byłeś gdzieś albo u kogoś na kawie :tongue4:

Opublikowano

madas ty tak nie szalej z tymi spotami, bo ive i musashi poczuja sie zagrozeni :kox:

hyhy, sam dzisiaj zaliczylem spota :cool1:

udany chociaż był ?? :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie byłeś gdzieś albo u kogoś na kawie :tongue4:

gdzies u kogos?? :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________

madas ty tak nie szalej z tymi spotami, bo ive i musashi poczuja sie zagrozeni :kox:

hyhy, sam dzisiaj zaliczylem spota :cool1:

udany chociaż był ?? :gwizdanie:

dobra czekolada byla... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.