Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przelatalem 50.000 km na dunlopach sportmaxx tt. rewelacja i na suchym i na mokrym. opony sa dosyc ciche. i do kompletu trwale. po 50000 km, przody byly jeszcze na jeden sezon, a tyly na 2-3 sezony ( drugie tyle). BIorac pod uwage, ze lubie ostra dynamiczna jazde, jezdzac spokojnie sadze ze mozna na przodach wykrecic spokojnie 70000 km, a na tylaczh 100000 km.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak się zamienia opony przód/tył co 10-15 tkm to prawie każde wytrzymają 70 tkm+, ja na fabrycznych zrobiłem 60 tkm ale chciałem je zajechać

Opublikowano

oponozmian, powoduje niepotrzebne niszczenie opon. o wiele optymalniejsza jest zuzycie opon danej osi do konca, i zapuszczenie nowych na przod.

Mialem pirelki, ktores z tych powyzej, i po 40000 przody do niczego sie nie nadawaly.

Opublikowano
przelatalem 50.000 km na dunlopach sportmaxx tt. rewelacja i na suchym i na mokrym. opony sa dosyc ciche. i do kompletu trwale. po 50000 km, przody byly jeszcze na jeden sezon, a tyly na 2-3 sezony ( drugie tyle). BIorac pod uwage, ze lubie ostra dynamiczna jazde, jezdzac spokojnie sadze ze mozna na przodach wykrecic spokojnie 70000 km, a na tylaczh 100000 km.

No i w łaśnie się zaczyna burza mózgów, też o Dunlopach słyszałem tylko dobre opinie, szczególnie sportmaxx.

Test opon letnich ADAC 2010 w rozmiarze 225/45 R17 ~ Oponeo.pl

Sprawdźcie powyższy link, Pirelli na 1 , dunlopy na drugim itd.

Opublikowano

i tam, te testy sa na zasadzie, kto da wiecej :decayed: mnie wiecej daje Dunlop

Opublikowano

Musa tzn. mamy znowu inne zdanie ale mamy do tego prawo, wg, równomierne zużycie jest lepsze niż zajechane opony na konkretnej osi

Opublikowano

Chłopaki, rozuiem Wasze zdania, ale zalecacie ?

Opublikowano

uwielbiam miec odmienne zdanie.

Kazda opona pracuje w okreslonych warunkach, przelozenie opony z przodu na tyl i vice versa, powoduje ze opona musi sie dotrzec do nowego miejsca, a to powoduje przyspieszone jej zuzycie do momentu dotarcia. to raz

a dwa, to do czasu dotarcia, opony maja mniejsza przyczepnosc. wiec i pogarsza sie bezpieczenstwo.

Dlaczego wiec, mam robic grzecznosc koncernom i dokladac im do kabzy i jeszcze sie narazac do tego?

Opublikowano
uwielbiam miec odmienne zdanie.

Kazda opona pracuje w okreslonych warunkach, przelozenie opony z przodu na tyl i vice versa, powoduje ze opona musi sie dotrzec do nowego miejsca, a to powoduje przyspieszone jej zuzycie do momentu dotarcia. to raz

a dwa, to do czasu dotarcia, opony maja mniejsza przyczepnosc. wiec i pogarsza sie bezpieczenstwo.

Dlaczego wiec, mam robic grzecznosc koncernom i dokladac im do kabzy i jeszcze sie narazac do tego?

Masz zupełną rację, i zgadzam się z tym , ale jednak przychodzi taki moment gdzie należy podjąć decyzję oraz odpowiednio jak najmniejsze ryzyko. I wybrać to co jest najlepsze.

Opublikowano

to sa 3 mozliwosci.

1. gdy przody sa dojechane do znacznikow, przerzucamy z tylu na przod, a na tyly dajemy nowe opony. Wtedy mamy tylko jedna zmiane osi.

2. na prozdy nowe, tyly zostaja. dla spokojnych kierowcow, osobiscie wole gdy z tylu sa lepsze opony. wiec srednio mi to pasuje.

3. sprzedajemy tyly uzywane w dobrym stanie, a kupujemy nowy komplet. osobiscie preferuje tego typu rozwiazanie.

Opublikowano

mnie uczono, że na tyle zawsze muszą być lepsze opony niezależnie od napędu, FWD, RWD czy 4x4 i chyba się to sprawdza w życiu

Musa, będziesz miał na dniach te ceny na zawiechę do mietka?

Opublikowano

NO przeciez napisalem co sadze nt lepszosci bieznika. tez uwazam ze lepiej go miec na tyle.

ale przekladanie co 15.000 km przod/tyl uwazam za bezsens. tymbardziej ze sukcesywnie pogarszamy stan tylow :]

Zostawilem wczoraj chlopakom liste, powinna byc na poniedzialek.

Opublikowano

Marcin, tylko potwierdziłem twoją opinię :)

jak będziesz miał ceny to daj znać :whistling:

Opublikowano

a, juz, myslalem ze z rozpedu naskrobalem cos na opak :wink:

oczywiscie. puszcze na obydwa maile.

Opublikowano

Marcin, mam jednego maila [email protected]

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

BTW nie pij już więcej :whistling:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Pepin wziales juz ten szampon?? ja bym tez chcial podjechac kupic, to moge sie dolozyc, chyba ze za pozno juz jest:decayed:

Opublikowano
Pepin wziales juz ten szampon?? ja bym tez chcial podjechac kupic, to moge sie dolozyc, chyba ze za pozno juz jest:decayed:

jeszcze nie .. muszę wybrać jeszcze parę rzeczy dla kumpla ...

myslę że do wtorku pozbieramy co chcemy .. to zależy czy chcesz czekać .. ale ak patrę za okno, to i tak nie umyjesz auta ;)

Opublikowano

czesc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.