Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam :)

Opublikowano

witam

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Lele załatwiliście naklejki?

I co z tymi przetwornicami? Kiedy je chcesz i jakie?

Opublikowano

koledzy, potrzebuje pomocy. Czy do a4 b6 1.9 AWX 2001r podejdzie sprężarka klimy od vw ? np od passata b5 fl ? albo golfa V ?

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema: po długiej nieobecności!

:kox:

Opublikowano

Siema , nie wałęsa sie komuś po garażu środkowa kratka zderzaka do B6 ??

Opublikowano

:hi: wszystkim

Musashi, dostałeś te ceny z IC? matka mnie molestuje bo chce wymienić te wahacze bo auto już konkretnie pływa na drodze

Opublikowano
witam

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Lele załatwiliście naklejki?

I co z tymi przetwornicami? Kiedy je chcesz i jakie?

Tak naklejki mamy i ramki :)

Opublikowano

powitać przy wieczorku

Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano
witam

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Lele załatwiliście naklejki?

I co z tymi przetwornicami? Kiedy je chcesz i jakie?

Tak naklejki mamy i ramki :)

Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać :P

Dajcie znać co z tymi przetwornicami

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko?

Opublikowano
witam

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Lele załatwiliście naklejki?

I co z tymi przetwornicami? Kiedy je chcesz i jakie?

Tak naklejki mamy i ramki :)

Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać :P

Dajcie znać co z tymi przetwornicami

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko?

wiem wiem, że chciałeś tylko naklejkę :) ale ramki chyba chciał daniel_sen4 :)

Opublikowano
witam

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Lele załatwiliście naklejki?

I co z tymi przetwornicami? Kiedy je chcesz i jakie?

Tak naklejki mamy i ramki :)

Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać :P

Dajcie znać co z tymi przetwornicami

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko?

wiem wiem, że chciałeś tylko naklejkę :) ale ramki chyba chciał daniel_sen4 :)

Ja rameczki mam,chciał ten koleś co był srebrnym avantem b6

Opublikowano

:siema:

Jest spot teraz z niedziele? Dawno nie byłem i już się za wami stęskniłem :kox:

Opublikowano

Cześć, a i ja wleciałbym na spota w końcu pierwsza niedziela od 3 miesięcy wolna :banan:

Opublikowano

no to bedzie spot;p drosdek ja chce te przetwornice, 300W12v i 500W24v. jak masz takie to mi wez na spota, na 99%bede:wink:

Opublikowano
no to bedzie spot;p drosdek ja chce te przetwornice, 300W12v i 500W24v. jak masz takie to mi wez na spota, na 99%bede:wink:

masz info na PW

Opublikowano

Aja jednak wyjezdzam w sob takze mnie nie bedzie na spocie:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.