Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

Poznań czy Września ? :naughty:

Pozen.

Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie :grin:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

14 jeszcze bede sie tu męczył, od 21mam urlop

.... 7tygodni

:banan::banan::banan::whistling:

Opublikowano
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

Poznań czy Września ? :naughty:

Pozen.

Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie :grin:

Poznaniaki ostatnio były u nas to my teraz się do nich mogiem wybrać.

Opublikowano
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

Poznań czy Września ? :naughty:

Pozen.

Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie :grin:

W kanale to Bart zrobi memory five bliźniaczki Bydgoszcz i wszystko jasne

Opublikowano
  • Autor
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

Poznań czy Września ? :naughty:

Pozen.

Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie :grin:

Poznaniaki ostatnio były u nas to my teraz się do nich mogiem wybrać.

na Słupcy zróbmy :grin::grin:

Opublikowano
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

14 jeszcze bede sie tu męczył, od 21mam urlop

.... 7tygodni

:banan::banan::banan::whistling:

Nieźle Maćku... odpoczniesz w końcu :thumbup1:

Opublikowano
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

Poznań czy Września ? :naughty:

Pozen.

Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie :grin:

W kanale to Bart zrobi memory five bliźniaczki Bydgoszcz i wszystko jasne

My pójdziemy w kanał a Arek będzie miał dyżur przy grillu :wink:

Opublikowano
  • Autor
Spota możemy kminić na... 14.07 :naughty:

Poznań czy Września ? :naughty:

Pozen.

Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie :grin:

W kanale to Bart zrobi memory five bliźniaczki Bydgoszcz i wszystko jasne

My pójdziemy w kanał a Arek będzie miał dyżur przy grillu :wink:

a czemu zawsze ja ? :facepalm::polew::polew:

Opublikowano

Arek a kto najwięcej mówi o grillu ? :polew:

Opublikowano
Arek a kto najwięcej mówi o grillu ? :polew:

On wogóle najwięcej mówi :grin:

Opublikowano

to też racja :D

Opublikowano

... to teraz sobie porozmawia - z kiełbaskami. A my ten tego :wink::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Arek a kto najwięcej mówi o grillu ? :polew:

On wogóle najwięcej mówi :grin:

dobra zamknę sie w sobię i nie bede się odzywał :thumbdown::polew:

Opublikowano
Arek a kto najwięcej mówi o grillu ? :polew:

On wogóle najwięcej mówi :grin:

dobra zamknę sie w sobię i nie bede się odzywał :thumbdown::polew:

Jak będziesz grzeczny to Tobie też się skapnie - zamówimy Ci coś ekstra. Przyjedzie do Ciebie... pani Lodzia :naughty:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

to też racja :D

Młody właśnie...ten tego, ogarniesz mi... :wink:

Opublikowano
Arek a kto najwięcej mówi o grillu ? :polew:

On wogóle najwięcej mówi :grin:

dobra zamknę sie w sobię i nie bede się odzywał :thumbdown::polew:

Jak będziesz grzeczny to Tobie też się skapnie - zamówimy Ci coś ekstra. Przyjedzie do Ciebie... pani Lodzia :naughty:

Zamówimy mu pizze :D

Ewentualnie do Psar Małych od Bartka nie daleko

Opublikowano

...tylko mejla muszę odnaleźć :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

albo podaj :decayed:

Opublikowano

Młody właśnie...ten tego, ogarniesz mi... :wink:

no co tam ?

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

aa [email protected] okej

Opublikowano

...tak teraz kikam - ale spamu nawaliłem przez ostatni tydzień. Zaraz mi 5-ka stuknie :grin:

Opublikowano
  • Autor
Arek a kto najwięcej mówi o grillu ? :polew:

On wogóle najwięcej mówi :grin:

dobra zamknę sie w sobię i nie bede się odzywał :thumbdown::polew:

Jak będziesz grzeczny to Tobie też się skapnie - zamówimy Ci coś ekstra. Przyjedzie do Ciebie... pani Lodzia :naughty:

nie dziękuje :eusathink:

Opublikowano

arek a Ty nie miałeś tylko do końca czerwca dzień w dzień być w robocie?? bo widziałem Cię dzisiaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.