Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ostatnią flaszkę otworzyłem .. chyba ktoś mi jeszcze jakąś wisi .. Slo - wynieś coś z najbliższego wesela ;P

f*ck. :facepalm:

faktycznie, wypadło mi z głowy. Jak się będziemy mieli widzieć to podrzucę jakoś jak będę w Poznaniu ! :)

no tak podejrzewam :)

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Tomasz, SLO wlasnie Ci robote zalatwilem, wlasciwie Bartas :)

Przestań, on już powiedział, że nie będzie grał na tamburynie...

Tamburyno odpada.

Ale za to Arek dobrze gra na flecie :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin::grin:

to zapamietalem :)

spadam chlopaki, dobrej nocy zycze...

Opublikowano

a tak serio to jaką robotę ? :whistling: chyba że nie jestem w temacie ? :)

Opublikowano
  • Autor
Tamburyno odpada.

Ale za to Arek dobrze gra na flecie :polew:

ja tam na saksofonie :grin:

Opublikowano

xenon w b7 bedziesz z nami zakladal... potrzebna bedzie pomoc by to ogarnac w jeden dzien...

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

narka...

Opublikowano
:grin::grin::grin:

to zapamietalem :)

spadam chlopaki, dobrej nocy zycze...

Dobranoc.

Opublikowano

u Bart-Sa ?

a ja umiem ?

Ale okej nie ma problemu :)

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

trzymaj się niest.

Opublikowano
no to jutro pod wieczor sie u Ciebie zjawie jak mozna ... z piwkiem w rece :) jakies specjalne zyczenie co do piwa?

pod warunkiem, że przyniesiesz min 2 i wypijesz ze mną :)

fotki wyszły przy okazji, bo strzelił pasek i wymieniałem rolki , napinacz i pasek ... no i kumpel ma zderzak jaki potrzebujesz to zrobiłem fotki

przynieś cokolwiek ... najlepiej coś czego nie reklamują - może coś z Czarnkowa ???

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

np. jakieś na miodzie

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1045233_10151472408681931_742457812_n.jpg

Opublikowano
u Bart-Sa ?

a ja umiem ?

Ale okej nie ma problemu :)

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

trzymaj się niest.

Spoko - będziesz trzymał palniki :grin:

Opublikowano

palniki są i tak do wymiany wiec stare bedzie mogł nawet upuścić.

Opublikowano
palniki są i tak do wymiany wiec stare bedzie mogł nawet upuścić.

palniki wymienione .. ale stare są w piwnicy - ludzie na alledrogo wszsytsko kupują ;)

Opublikowano
palniki są i tak do wymiany wiec stare bedzie mogł nawet upuścić.

Byle nie do kanału :decayed:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Druzgocąca oferta spełniająca Twe marzenia (3345975954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor
palniki są i tak do wymiany wiec stare bedzie mogł nawet upuścić.

Byle nie do kanału :decayed:

w samochodzie zostawi :wink:

Opublikowano

:foch:

chce trzymać lampy.

Opublikowano
:foch:

chce trzymać lampy.

wpadnij do mnie to dam ci do potrzymania:decayed:

Opublikowano

Gwerty kurde nie wiem co robić z moimi. Święcą jeszcze jako tako. Ale te silniczki bym łyknął od Ciebie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:foch:

chce trzymać lampy.

chyba klucze podawać :grin:

Opublikowano
:foch:

chce trzymać lampy.

wpadnij do mnie to dam ci do potrzymania:decayed:

:naughty::grin:

Opublikowano
Gwerty kurde nie wiem co robić z moimi. Święcą jeszcze jako tako. Ale te silniczki bym łyknął od Ciebie :whistling:

wpadnij jak bedziesz w okolicy to dam ci te silniczki.

a jak chcesz trzymac auto i nim jezdzić to do zimy warto zrobić lampy. wiem jak w nich wygladaja odbłysniki i latem to ci sie wydaje ze swiecą.

Opublikowano

wiem właśnie nie wiem czy będę trzymał auto do zimy. Wtedy oleje wymiane odbłyśników i pójdą na allegro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.