Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wróciłem z biegania 4 km w 40 minut a zadyszka masakra:facepalm:

Arek zacząłeś biegać?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Wróciłem z biegania 4 km w 40 minut a zadyszka masakra:facepalm:

Arek zacząłeś biegać?

no zacząłem zacząłem. Bieganie rano i wieczór i rano 20 pompek przysiady rower czasami i na drążku trochę:whistling:

Opublikowano
czasami i na drążku trochę:whistling:

:grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
czasami i na drążku trochę:whistling:

:grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

z czego drwisz? :polew:

Opublikowano
czasami i na drążku trochę:whistling:

:grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

z czego drwisz? :polew:

Z tego że biegasz oczywiście nie tylko.... z drążka :wink:
Opublikowano
Karol... bylem w trzech sklepach (chata polska ) i nie ma piwka z miodem z browaru w Czarnkowie. gdzies widzialem stoisko ale chyba w Luboniu. a Ty gdzie widziales takie stoisko?

w kc

jest stoisko firmowe browaru z czarnkowa

a czasem w realu tez jest na miodzie akacjowym

w Tesco na Piątkowie ... są też inne fajne browary ;) ... jest student z ojcem - Poznaniak ... maja mały browar i mały sklepik na Głogowskiej,

ale przy okazji .. nie pali się ;)

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Wróciłem z biegania 4 km w 40 minut a zadyszka masakra:facepalm:

dobry piechur z taką prędkością się porusza, musisz to poprawić .. 1km w 10 minut = 6km/h

ja właśnie wróciłem i też pobieguję

Sports Tracker

i właśnie zaczęło padać

Opublikowano

:hi:

Niestandardowy widziany dziś przy fresh'u na obornickiej:wink:

apropo filmiku, czy tylko ja widziałem tam ruszający się wskaźnik poziomu paliwa??:grin:

Arek na drążku?? znaczy się pole dance??:polew:

Opublikowano
  • Autor
czasami i na drążku trochę:whistling:

:grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

z czego drwisz? :polew:

Z tego że biegasz oczywiście nie tylko.... z drążka :wink:

TY to wiesz co no uwazaj se :polew:

Opublikowano

Mam Tuarega V10 bogata wersja i pewne źródło, przebieg 200kkm 8 lat - znajomy ze Szwajcarii chce sprzedać. do wymiany obydwie turbiny,

nie ma jeszcze ustalonej ceny, ale powinna być atrakcyjna

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Niestandardowy widziany dziś przy fresh'u na obornickiej:wink:

apropo filmiku, czy tylko ja widziałem tam ruszający się wskaźnik poziomu paliwa??:grin:

Arek na drążku?? znaczy się pole dance??:polew:

na rurze tańczę wydało się :polew::polew:

Opublikowano

rozyebałeś mnie z tym drązkiem :grin:

Opublikowano
  • Autor
rozyebałeś mnie z tym drązkiem :grin:

Cicho :whistling::polew:

Opublikowano

- Co ma wpólnego pedał i papuga?

- Obsrany drążek.

:grin:
Opublikowano
  • Autor

- Co ma wpólnego pedał i papuga?

- Obsrany drążek.

:grin:

:polew: Jakie wy macie kudłate myśli :grin::facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

od razu mi się ten dowcip przypomniał :whistling:

Opublikowano
  • Autor
od razu mi się ten dowcip przypomniał :whistling:

ah wy lobuzy :polew:

Opublikowano

ofiary GT Polania .. ciąg dalszy ...

Opublikowano
Wróciłem z biegania 4 km w 40 minut a zadyszka masakra:facepalm:

Arek zapomniał dodać, że biega z zamkniętymi oczyma, tyłem i po lesie, dlatego takie czasy kręci :decayed: Drążek :grin:

Opublikowano
  • Autor
Wróciłem z biegania 4 km w 40 minut a zadyszka masakra:facepalm:

Arek zapomniał dodać, że biega z zamkniętymi oczyma, tyłem i po lesie, dlatego takie czasy kręci :decayed: Drążek :grin:

Cicho :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.