Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszyscy uciekli chyba :mysli:

zostali twardziele :naughty:

ej cwaniaczki a ja to h----- :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszyscy uciekli chyba :mysli:

zostali twardziele :naughty:

ej cwaniaczki a ja to h----- :kox: :kox:

mówiłem wcześniej o Tobie :naughty:

Opublikowano

nawet podglądaczy nie ma :mysli:

boja sie? czy nas nie lubia? :mysli:

a jest powód żeby sie was bać :no:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:09_________________________________________________panowie jak sie ten film skończył bo nie patrzyłem dzisiaj :mysli: :mysli:
Opublikowano

nawet podglądaczy nie ma :mysli:

boja sie? czy nas nie lubia? :mysli:

a jest powód żeby sie was bać :no:

kraków nas nie lubi, warszawa nienawidzi ale boją nas się wszyscy blue.gif

Opublikowano

nawet podglądaczy nie ma :mysli:

boja sie? czy nas nie lubia? :mysli:

a jest powód żeby sie was bać :no:

kraków nas nie lubi, warszawa nienawidzi ale boją nas się wszyscy blue.gif

prócz mnie :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ty jesteś naszak :naughty:

Opublikowano

stracha i kasy to jeszcze w życiu nie miałem :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:14_________________________________________________

Ty jesteś naszak :naughty:

no :cool1:
Opublikowano

razem w końcu śmigamy do Bukowiny .... spotkanie o 5.30 w poznaniu na parkingu M1 20.03 :gwizdanie:

Opublikowano

stracha i kasy to jeszcze w życiu nie miałem :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:14_________________________________________________

Ty jesteś naszak :naughty:

no :cool1:

:polew:

:good:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:15_________________________________________________

razem w końcu śmigamy do Bukowiny .... spotkanie o 5.30 w poznaniu na parkingu M1 20.03 :gwizdanie:

5.30? :mysli::decayed:

Opublikowano

razem w końcu śmigamy do Bukowiny .... spotkanie o 5.30 w poznaniu na parkingu M1 20.03 :gwizdanie:

5.30 :mysli: :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h
Opublikowano

5.30? :mysli::decayed:

no oni ....ja wyjadę dzień wcześniej :polew:

Opublikowano

nie poniosło cie trochu :polew:

Opublikowano

razem w końcu śmigamy do Bukowiny .... spotkanie o 5.30 w poznaniu na parkingu M1 20.03 :gwizdanie:

5.30 :mysli: :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h

6-7 godz trzeba liczyć :cool1:

Opublikowano

5.30? :mysli::decayed:

no oni ....ja wyjadę dzień wcześniej :polew:

zadzysz? moze dwa? :tongue4::decayed:

Opublikowano

Do sklepu podjechałem, a tu 5 stron :angry:

Opublikowano

razem w końcu śmigamy do Bukowiny .... spotkanie o 5.30 w poznaniu na parkingu M1 20.03 :gwizdanie:

5.30 :mysli: :mysli: nie za szybko trochu,chyba że pojedziemy 50 km/h

6-7 godz trzeba liczyć :cool1:

no i aklimatyzacja przy browcu :naughty:
Opublikowano

Ale fajnie ośnieżony parking był :kox:

Opublikowano

a na zlot lepiej się nie spóźnić i zacząć ze wszystkimi :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ale fajnie ośnieżony parking był :kox:

jeszcze :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________

a na zlot lepiej się nie spóźnić i zacząć ze wszystkimi :gwizdanie: :naughty:

otóż to :good:
Opublikowano

a na zlot lepiej się nie spóźnić i zacząć ze wszystkimi :gwizdanie: :naughty:

czemu grzecznie pytam :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.