Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No dziadek to jak zawitasz jakiegos mini spota mozna zrobic ;) a co Cie sprowadza na dwa dni do Pozka? Jesli mozna wiedziec oczywiscie ...

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Slo, wpadniesz jutro? Ja bede od 10 ...

do której będziesz ? Czyli rezanko fotochrom, składane lustra co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

rns, i tu mi jestes potrzebny :decayed:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

Wysłałem zapytania do NH i do city park choć on dalej ...NH nawet mi sie widzi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

No dziadek to jak zawitasz jakiegos mini spota mozna zrobic ;) a co Cie sprowadza na dwa dni do Pozka? Jesli mozna wiedziec oczywiscie ...

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Slo, wpadniesz jutro? Ja bede od 10 ...

sie wybieram wykorzystać voucher otrzymany na urodzinki - jazdy subaru z instruktorem

no prezencik fajny, na tor poznan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns, i tu mi jestes potrzebny :decayed:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

Wysłałem zapytania do NH i do city park choć on dalej ...NH nawet mi sie widzi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

No dziadek to jak zawitasz jakiegos mini spota mozna zrobic ;) a co Cie sprowadza na dwa dni do Pozka? Jesli mozna wiedziec oczywiscie ...

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Slo, wpadniesz jutro? Ja bede od 10 ...

sie wybieram wykorzystać voucher otrzymany na urodzinki - jazdy subaru z instruktorem

no prezencik fajny, na tor poznan?

hmm. załatwisz jakąś małą szlifierke kątową albo diaks? jak tak to chwila i tunel docięty. Ja ostatnio nic nie miałem i rezałem obcążkami - trochę dłużej bo ten plastik jest w kit twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i diax i dremel... :wink: wolalbym sie zajac tunelem by sie bartek z tym nie pieprzyl. ( znaczy ja ale znajac mnie ciagle bede mu z tym gitare zawracal ). dotniemy klimatronik i tunel i jestes wolny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pójdzie szybko..

docinasz klimatronik ? tego bym nie polecał. Warto dołożyć tą stówkę czy półtora i kupić panel 2din. Bardzo ciężko jest estetycznie i równo dociąć 1din do 2din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej ten opchnij za 150 a kup od siemiana np 2 din ok 250zł. Będzie dużo ładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miedzik mi też wyskakiwał ten błąd i był spowodowany stykającymi się kablami bez izolacji przy czujniku derzeniowym

tak w ogóle to co tam słychać w państwie duńskim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bledem sprawa ogarnieta, odpięła sie wiazka od reflektora ze strony pasazera i dotkła kolektora, który ją podsmażył :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLO byłeś dziś w Pobiedziskach? :wink:

Na trasie minąłem identyczną jak Twoja ale nie zwróciłem uwagi na tablice :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy, przepraszam nie mogłem wpaść.. wypadło mi coś ;/

Michał nie, nie było mnie dzisiaj nigdzie w pobliżu Pobiedzisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, temat ogarniety :decayed:

rns na pokladzie, lusterka elektrycznie skladane z fotochromami zew. i wew, no i czujnik swiatla w kocu ogarniety :decayed:

przed chwila zawitalem do domu :decayed: od 10 rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, miales racje ze klimatronik nie pasuje ( sugerowalem sie dominem ) tymczasem zapozyczylem od bartsa 2 din ( do czasu zakupu nowego )

fota jutro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...