Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i masz " wściekłe gardło" :gwizdanie:

wsciekly to jestem ja na to gardlo... :disgust:

zawsze szybciej mi przechodzilo... niestety-starzeje sie :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to rzeczywiście bardzo ładna ta Anginka :naughty: :gwizdanie:

m.in. Anginka, Madas i ja bedziemy grali w serialu, Poszukiwacze zepsutego VAG-a.

w odcinku pilotujacym. bedzie m.in. brawurowa ucieczka madasa audica, przed scigającym go, za probe zbalamucenia anginki, musashim.

zwarta akcja i przede wszystkim znakomite drifty madasa :naughty::polew:

Opublikowano

a to rzeczywiście bardzo ładna ta Anginka :naughty: :gwizdanie:

m.in. Anginka, Madas i ja bedziemy grali w serialu, Poszukiwacze zepsutego VAG-a.

w odcinku pilotujacym. bedzie m.in. brawurowa ucieczka madasa audica, przed scigającym go, za probe zbalamucenia anginki, musashim.

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

Opublikowano

"poszukiwacze zepsutego VAG-a" coś w stylu Indiana Jones'a?? buahahahaha dobre dobre

Opublikowano

\

zawsze szybciej mi przechodzilo... niestety-starzeje sie :decayed:

albo rozpadasz :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

masz menopauzę :confused4::cool1:

Opublikowano

a to rzeczywiście bardzo ładna ta Anginka :naughty: :gwizdanie:

m.in. Anginka, Madas i ja bedziemy grali w serialu, Poszukiwacze zepsutego VAG-a.

w odcinku pilotujacym. bedzie m.in. brawurowa ucieczka madasa audica, przed scigającym go, za probe zbalamucenia anginki, musashim.

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

a przyprowadzałbyś laskę na spot jak tu chopy jak psy wściekłe na baby :evil:

Opublikowano

zawsze szybciej mi przechodzilo... niestety-starzeje sie :decayed:

albo rozpadasz :mysli: :gwizdanie:

nie nie... trzymam sie dobrze :decayed:

Opublikowano

no i masz " wściekłe gardło" :gwizdanie:

dobrze ,że nie "głębokie" :naughty::polew::tongue4:

po prostu, na razie nie wypił jescze wystarczająco dużó, żeby się przekonać i obudzić rano z prawdziwym bólem gardła :polew:

Opublikowano

no i masz " wściekłe gardło" :gwizdanie:

dobrze ,że nie "głębokie" :naughty::polew::tongue4:

po prostu, na razie nie wypił jescze wystarczająco dużó, żeby się przekonać i obudzić sie rano z prawdziwym bólem gardła :polew:

zdziwilbys sie ile moge wypic... :cool1:

Opublikowano

a co w tym dziwnego że wypijasz dwa browce i padasz :tongue4::polew:

Opublikowano

a co w tym dziwnego że wypijasz dwa browce i padasz :tongue4::polew:

chyba mowisz o sobie :cool1:

Opublikowano

zdziwilbys sie ile moge wypic... :cool1:

tyle, ile mama pozwala :polew:

Opublikowano

a co w tym dziwnego że wypijasz dwa browce i padasz :tongue4::polew:

chyba mowisz o sobie :cool1:

no coś w ten desen ja dwa i mam szmer na maxa a po czterech to tak zwana masakra :kox:

Opublikowano

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

a niby jak spotkałem anginke? :cool1::kox:

Opublikowano

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

a niby jak spotkałem anginke? :cool1::kox:

a myślałem że Ive Ci załatwił :mysli:

Opublikowano

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

a niby jak spotkałem anginke? :cool1::kox:

to kiedy ja przywieziesz na spota? :cool1:

a mamy juz sie o pozwolenie nie musze pytac :gwizdanie:

no coś w ten desen ja dwa i mam szmer na maxa a po czterech to tak zwana masakra :kox:

ja moge duuuzo wiecej... a nastepnego dnia jeszcze wiecej :wink4:

Opublikowano

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

a niby jak spotkałem anginke? :cool1::kox:

a myślałem że Ive Ci załatwił :mysli:

Ive tylko mnie podkablował.

Z niego to taki kumpel, ze tylko papierowe albo dmuchane kolegom oferuje :disgust::polew:

Opublikowano

ja moge duuuzo wiecej... a nastepnego dnia jeszcze wiecej :wink4:

to nie jest normalne pijoku :tongue4:

Opublikowano

dlaczego Marcin na spoty takich Anginek nie zabierasz tylko zawsze jak siedzimy przy stole to sie rozgladasz dookola? :cool1:

a niby jak spotkałem anginke? :cool1::kox:

a myślałem że Ive Ci załatwił :mysli:

Ive tylko mnie podkablował.

Z niego to taki kumpel, ze tylko papierowe albo dmuchane kolegom oferuje :disgust::polew:

kurfa bo sie wkurfię :chytry::disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.