Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dałem Muskacziemu bana na chwile :gwizdanie: :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć Jerzu ...prowadze oficjalną walkę z MODEM bandit.gif

504.gif

Opublikowano

Zaraz wpadnie i zrobi z wami porzadek.. :evil::shocked:

Opublikowano

o wrócił :blink:

bylem po amunicję :przebiegly:

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

Opublikowano

no i? patyk.gif

Opublikowano

Zaraz wpadnie i zrobi z wami porzadek.. :evil::shocked:

co Ty mam na niego odpowiednią broń :naughty:blowup.gif

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

Opublikowano

Se puku.. :polew:

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

nie idź proszę pomóż ranny jestem crybaby.gif[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:41_________________________________________________

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

am soryn czy ja jutro gdzieś wyjeżdżam :mysli:

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

publicznie ?? :gwizdanie: najwiekszy wymiar kary dostał :embarrassed::no: :gwizdanie:

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

nie idź proszę pomóż ranny jestem crybaby.gif[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:41_________________________________________________

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

am soryn czy ja jutro gdzieś wyjeżdżam :mysli:

4U

compbang.gif

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

publicznie ?? :gwizdanie: najwiekszy wymiar kary dostał :embarrassed::no: :gwizdanie:

znaczy że co znowu na kilka lat do paki ide :shocked::evil:

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

nie idź proszę pomóż ranny jestem crybaby.gif[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:41_________________________________________________

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

am soryn czy ja jutro gdzieś wyjeżdżam :mysli:

4U

compbang.gif

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zamiast escape wcisnął enter i wyj......ł ........

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

publicznie ?? :gwizdanie: najwiekszy wymiar kary dostał :embarrassed::no: :gwizdanie:

znaczy że co znowu na kilka lat do paki ide :shocked::evil:

...dziesiat

Opublikowano

to dziewczyny do jutra - ja sie ewakuuje

sajonara

pozegnaj sie z madaskiem :cool1: jesli nie przeprosi jutro juz go tutaj nie bedzie :chytry:

publicznie ?? :gwizdanie: najwiekszy wymiar kary dostał :embarrassed::no: :gwizdanie:

znaczy że co znowu na kilka lat do paki ide :shocked::evil:

a byłeś wcześniej ?? :mysli:

Opublikowano

august dalej na pomoc :evil:

Opublikowano

znaczy że co znowu na kilka lat do paki ide :shocked::evil:

a byłeś wcześniej ??

no, kiedys podarowal siebie, w kartonie pewnej brunetce, na urodziny :naughty:

Opublikowano

a byłeś wcześniej ?? :mysli:

etam szkoda gadać 12 lat tak wyszło :evil:

Opublikowano

madas dawaj w łape alienowi - w polsce inaczej nieda rady :punk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.