Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ive tylko mnie podkablował.

Z niego to taki kumpel, ze tylko papierowe albo dmuchane kolegom oferuje :disgust::polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 12:59_________________________________________________

ja moge duuuzo wiecej... a nastepnego dnia jeszcze wiecej :wink4:

to nie jest normalne pijoku :tongue4:

najwazniejsze zeby niedopuszczac do kaca :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ive tylko mnie podkablował.

Z niego to taki kumpel, ze tylko papierowe albo dmuchane kolegom oferuje :disgust::polew:

może jakiś interes ma w tym :mysli: np. sprzedaje takie dmuchanki :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa bo sie wkurfię :chytry::disgust:

:polew: :polew:

Opublikowano

to kiedy ja przywieziesz na spota? :cool1:

nie przywiozę, nie chcę żeby ktoś na nią zachorował :cool1:

no coś w ten desen ja dwa i mam szmer na maxa a po czterech to tak zwana masakra :kox:

ja moge duuuzo wiecej... a nastepnego dnia jeszcze wiecej :wink4:

a trzeciego dnia zgon :polew:

Opublikowano

kurfa bo sie wkurfię :chytry::disgust:

:polew: :polew:

patrzajcie jaki oburzony :>

Opublikowano

dmuchanki mam po 200zł ,papierowe po 100zł

Opublikowano

a trzeciego dnia zgon :polew:

trzeciego dnia moge jeszcze jeszcze wiecej :tongue4::polew:

ostatnio jak w piatek zaczalem to skonczylem we wtorek... ze wzgledu na gardlo wlasnie... :mysli:

Opublikowano

dmuchanki mam po 200zł ,papierowe po 100zł

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

Opublikowano

dmuchanki mam po 200zł ,papierowe po 100zł

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

no wlasnie... a ceny te same :decayed:

Opublikowano

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

to co da Co moja Ala , nie da Ci cycata baba :polew: :polew:
Opublikowano

dmuchanki mam po 200zł ,papierowe po 100zł

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

no wlasnie... a ceny te same :decayed:

przydrożna oferta pewnie jeszcze bardziej korzystna :naughty::polew:

Opublikowano

dmuchanki mam po 200zł ,papierowe po 100zł

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

i do tego trzeba sie nameczyc przy dmuchaniu :decayed:

Opublikowano

dmuchanki mam po 200zł ,papierowe po 100zł

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

i do tego trzeba sie nameczyc przy dmuchaniu :decayed:

o tym to już nawet nie mówię :gwizdanie:

Opublikowano

i do tego trzeba sie nameczyc przy dmuchaniu :decayed:

moze pompka jest w zestawie :decayed:

Opublikowano

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

to co da Co moja Ala , nie da Ci cycata baba :polew: :polew:

ja myślałem że kręcisz z Izą :mysli:

Opublikowano

drogo masz :mysli: wole na dziwki pójść :decayed::polew:

no wlasnie... a ceny te same :decayed:

przydrożna oferta pewnie jeszcze bardziej korzystna :naughty::polew:

niestety przerwe maja sezonowo nie czynna :polew:

Opublikowano

ja myślałem że kręcisz z Iza :mysli:

kreci sie do czasu... pozniej sie jest juz tylko z przyzwyczajenia :polew:

Opublikowano

gratis dostajesz pompkę el. z gniazdem zapalniczki samochodowej do odebrania w pkt. informacji[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 13:09_________________________________________________

ja myślałem że kręcisz z Iza :mysli:

kreci sie do czasu... pozniej sie jest juz tylko z przyzwyczajenia :polew:

coś w tym jest :mysli:
Opublikowano

gratis dostajesz pompkę el. z gniazdem zapalniczki samochodowej do odebrania w pkt. informacji

a transformator 12/220 tez masz? pytam jakbym chcial w chacie se nadmuchac :decayed:

Opublikowano

gratis dostajesz pompkę el. z gniazdem zapalniczki samochodowej do odebrania w pkt. informacji

a transformator 12/220 tez masz? pytam jakbym chcial w chacie se podmuchac :decayed:

a mamy w ofercie po 200zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.