Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

madas w niedzielę będzie mój kumpel z Konina na spocie B7 Avant :)

to superancko ale Ty też rozumiem że wpadniesz :wink4: bez Ciebie "Gleba" to nie spot :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bede jak zawsze ale nie wiem na jak dlugo... wciaz zle sie czuje i mam caly czas 37 z groszem... :confused4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 12:42_________________________________________________a zaraz sobie wlacze transportera 3 na DVD :kox:

Opublikowano

ja bede jak zawsze ale nie wiem na jak dlugo... wciaz zle sie czuje i mam caly czas 37 z groszem... :confused4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 12:42_________________________________________________a zaraz sobie wlacze transportera 3 na DVD :kox:

ważne że będziesz :good:

Opublikowano

no jak moglbym nie byc... :cool1:

Opublikowano

Gleba wpadnie obowiązkowo :)

Opublikowano

Gleba wpadnie obowiązkowo :)

Fajna ksywa ?? :naughty::kox:

Opublikowano

variot gleba :polew:

Opublikowano

variot gleba :polew:

takia zadziorna ksywka :naughty:

Opublikowano

a można zmienić nicka na forum bo jak tak to wchodzę w "vario-t gleba"

Opublikowano

dzien doberek :)

Opublikowano

a można zmienić nicka na forum bo jak tak to wchodzę w "vario-t gleba"

ale chyba nie można zmienić nicka samemu :mysli:

Opublikowano

a można zmienić nicka na forum bo jak tak to wchodzę w "vario-t gleba"

ale chyba nie można zmienić nicka samemu :mysli:

samemu nie,

y no variot-ech ladniejszy

Opublikowano

a można zmienić nicka na forum bo jak tak to wchodzę w "vario-t gleba"

ale chyba nie można zmienić nicka samemu :mysli:

samemu nie,

y no variot-ech ladniejszy

a Ty możesz zmienić :mysli:

Opublikowano

Panowie, nie kombinujemy ze zmianą nicka, na spocie możecie mówić gleba hihi, w opisie pod mafią też zaglebiłem :) vario niech będzie na forum :)

Opublikowano

Panowie, nie kombinujemy ze zmianą nicka, na spocie możecie mówić gleba hihi, w opisie pod mafią też zaglebiłem :) vario niech będzie na forum :)

no i dobry akcent ca koniec zamieszania z nickami :naughty:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 13:32_________________________________________________Vario a kolega będzie wpadał już na spoty :naughty::cool1:

Opublikowano
:siema: wariaty i warioty
Opublikowano

:siema: wariaty i warioty

siema Ive :hi:

kto od nas z klubu ma białego avanta z rej PZ 483..J bo jechałem dzisiaj za szatanem , miał nasze ramki ...ale szalał jak diabeł na ulicy :naughty:

Opublikowano

kto od nas z klubu ma białego avanta z rej PZ 483..J bo jechałem dzisiaj za szatanem , miał nasze ramki ...ale szalał jak diabeł na ulicy :naughty:

ktoś tko nie przyjeżdża na spoty :cool1: :gwizdanie: , nie znam białego avanta
Opublikowano

ja tez nie ale ramki nasze jak byk ...jeszcze jak mnie wyminął puścił avaryje ....

Opublikowano

madas mam nadzieję, że mój kumpel będzie wpadał na spoty bo jest równy gość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.